• چهارشنبه ۲۵ آذر ماه، ۱۳۹۴ - ۱۴:۰۴
  • دسته بندی : فرهنگي و هنري
  • کد خبر : 949-7087-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

دبیر اتحادیه بین المللی امت واحده: دشمن تلاش می کند تا از هر روشی به اسلام ضربه بزند

دبیر اتحادیه بین المللی امت واحده گفت: دشمن تلاش میکند تا از هر روشی به اسلام ضربه بزند، از این رو باید مراقب بود که در هر شرایطی به وحدت ضربه نخورد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)منطقه قم، علی کمیلی در دومین روز از برگزاری کارگاه کشوری پوستر وحدت در قم گفت: یکی از موضوعاتی که باید هنرمندان بدانند، پرداختن به موضوع جهان اسلام است که در این راستا نیازمند آگاهی در تمامی عرصهها هستند.

وی گفت: صحبت کردن در مورد وحدت امر بسیار مهمی است و باید دانست که مادامی که دشمن مشترک داریم، عقل حکم میکند که اجازه ندهیم که وحدت ضربه بخورد.

دبیر اتحادیه بین المللی امت واحده به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص وحدت اسلامی اشاره کرد و گفت: ایشان تفسیر دقیقی از وحدت دارند و وحدت به این معنی نیست که از اعتقادات عقبنشینی کرد، بلکه باید دانست که چون دشمن مشترک داریم، اجازه ندهیم بین مسلمانان اختلافاندازی کنند.

کمیلی افزود: یکی از روش های دشمن جریانسازی بر علیه شیعیان و اهل تسنن است و در این راستا میکوشد تا از هر طریقی به اهداف خودش برسد.

دبیر اتحادیه بین المللی امت واحده تاکید کرد: قرآن کریم بر وحدت تاکید دارند و میفرمایند که وحدت برای شما قدرت میآورد و دشمن نیز به این امر پی برده و نمیخواهد وحدت در میان مسلمانان رواج یابد.

کمیلی گفت: امام راحل موضوع شیعه و سنی و اختلافات را از بین برده و وحدت اسلامی را ترویج دادند و این نگاه روشن امام راحل بود که باید ادامه دهیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: