• چهارشنبه ۲۵ آذر ماه، ۱۳۹۴ - ۱۴:۲۲
  • دسته بندی : فرهنگي و هنري
  • کد خبر : 949-7387-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

کارگاه جشنواره پوستر با موضوع وحدت در جمکران آغاز به کار کرد

در آستانه نهم ربیع الاول و میلاد حضرت رسول اکرم (ص) کارگاه جشنواره پوستر با موضوع وحدت با حضور طراحان برجسته کشور آغاز به کار کرد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)منطقه قم، دبیر اجرایی کارگاه ملی پوستر وحدت در این مراسم با بیان اینکه کارگاه جشنواره ملی پوستر وحدت با محوریت موضوع وحدت اسلامی است افزود: موضوع وحدت اسلامی از جمله موضوعات مذهبی، تمدنی و حوزوی است که امیدواریم بتوان شاهد تولیدات خوبی در زمینه پوستر وحدت اسلامی باشیم.

حجت الاسلام قاسم پور، بیان کرد: در طول برگزاری کارگام ملی پوستر وحدت از تجربیات اتحادیه بین املی امت واحده اسلامی نیز که تجربیات خوبی در این عرصه دارند استفاده خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه در کارگاه ملی پوستر وحدت شاهد حضور 90 نفر از طراحان خوب کشور هستیم افزود: برای استفاده بهتر از فرصتی که در این چند روز در اختیار داریم طراحان بر اساس روش های تولید پوستر که خود انتخاب می کند تقسیم بندی خواهند شد .

دبیر اجرایی کارگاه ملی پوستر وحدت با اشاره به اکران آثار تولید شده در کارگاه ملی پوستر وحدت در شهرهای تهران، مشهد، قم و اصفهان افزود:برای اکران گسترده این آثار در سطح شهرهای یاد شده با مدیران شهری هماهنگی خوبی انجام شد و امیدواریم این آثار در هفته وحدت به اکران عمومی در آیند.

وی عنوان کرد: مترجم هایی به زبان های مختلف نیز در طول برگزاری کارگاه در کنار طراحان خواهند بود تا به آنان در درج شعارها و ادبیاتی که در پوسترها به زبان های مختلف به کار می رود کمک کنند.

قاسم پور گفت: اختتامیه کارگاه پوستر وحدت نیز در هفته آینده در مشهد مقدس برگزار خواهد شد که در آن مراسم از آثار تولید شده در این کارگاه رونمایی و آثار در نمایشگاه های مختلف و فضاهای محیط شهری به اکران عمومی درخواهد آمد.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: