• چهارشنبه ۲۴ آذر ماه، ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۳
  • دسته بندی : علمي و آموزشي
  • کد خبر : 959-1386-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

پژوهشگران پژوهشگاه قرآن و حدیث موسسه دارالحدیث تجلیل شدند

آیین تجلیل از پژوهشگران پژوهشگاه قرآن و حدیث روز چهارشنبه با حضور تولیت حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) در موسسه دارالحدیث قم برگزار شد.

به گزارش ایسنا منطقه قم، معاون آموزش و پژوهش دانشگاه قرآن و حدیث در این آیین گفت: پژوهشگران این دانشگاه در 11 رشته ارشد و 5رشته دکتری مشغول به تحصیل هستند.

هادی حجت، افزود: در سال 94، 3500 دانشجو از این دانشگاه فارغ التحصیل شدند که 1272 نفر از این تعداد در مقطع ارشد به فعالیت آموزشی و پژوهشی میپرداختند.

وی اظهارکرد: از سال 87 که 3 نفر از این دانشگاه فارغ التحصیل شدند، تا کنون که در هر ترم بیش از 120 پایان نامه دفاع میشوند؛ در پایان نامه‌های دانشجویی نیز سعی شده است که اصل نیازهای روز به جهت استفاده مخاطبان و کاربران عمومی و خاص در نظر گرفته شود.

وی گفت: فعالان پژوهشی بسیاری در این مرکز مشغول به فعالیت هستند و در زمینه تدوین کتاب تنها در این دانشگاه 26 کتاب تولید شده که البته آثار متعددی نیز در پژوهشگاهو پژوهشکدهها تدوین شده است.

معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه قرآن و حدیث بیان کرد: در یک سال اخیر 4 اثر پژوهشی با موضوع تفسیر و فقه و.. در این عرصه منتشر شده است و برای اولین بار اقدام به نشر دو کتاب به زبان عربی شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: