• سه شنبه ۲۲ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۶
  • دسته بندی : فرهنگي و هنري
  • کد خبر : 9612-9487-5
  • خبرنگار : 839601
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی:

سپاه سنگرنشین خط مقدم انقلاب اسلامی است


نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عنوان کرد: سپاه سنگر نشین خط مقدم انقلاب اسلامی است.
 
به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه قم، عبدالله حاجی صادقی امروز در دیدار با آیت الله نوری همدانی در قم اظهار داشت: توفیقاتی که سپاه و بسیج در سنگر نشینی انقلاب دارند بعد از ولایتمداری، به دلیل پیوند با علما و روحانیت است.

وی افزود: مخصوصا درزمانی که دشمن اقتدار زدایی از نیروهای انقلابی را به بحث های معنوی متمرکز کرده است، هرچقدر پیوند بسیج و سپاه با مراجع وعلما بیشتر باشد، اقتدار وتوانمندی سپاه برای پاسداری ازانقلاب افزایش پیدا می‌کند.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران تصریح کرد: مقام معظم رهبری سه موئلفه اصلی معنویت، بصیرت دینی و روحیه و فرهنگ جهادی، انقلابی و عاشورایی را به عنوان موئلفه های قدرت سپاه عنوان کردند و مجموعه روحانیت در سپاه که شامل دوهزار نفر می‌شوند، وظیفه دارند این موئلفه ها را تقویت کنند.

وی ادامه داد: ما نیز یک موئلفه ولایتمداری را به این سه موئلفه اضافه کردیم و مراجع باید مجموعه روحانیت در سپاه پاسداران را تغذیه علمی و معنوی کنند و به هدایت آن ها بپردازند؛ مجموعه روحانیت سپاه پاسداران با وصل به مرجعیت که منبع معنویت، بصیرت و روحیه جهادی و انقلابی هستند، جویباری خواهند بود که از سرچشمه علما تغذیه می‌شوند تا بتوانند دیگران را نیز تغذیه کنند.

حاجی صادقی خاطر نشان کرد: مقام معظم رهبری در حکم ابلاغ مسئولیت بنده، به طور دقیق امر فرموده اند که برای انجام ماموریت ها باید از حوزه های علمیه و علمای آگاه و اثر گذار بهره گیری شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: