• پنجشنبه ۱۵ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 979-5214-5
  • خبرنگار : 57005
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

قاچاق بیش از یک میلیارد ریال ظروف و ابزار خانگي در قم

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان قم از کشف محموله یک میلیارد و 680 میلیون ریال ظروف و ابزار خانگی قاچاق در استان خبر داد. 

به گزارش ایسنا منطقه قم، سرهنگ احمد کرمی در تشریح این خبر، گفت: در پی اخبار واصله مبنی بر اینکه راننده يک دستگاه کاميون کشنده قصد دارد محموله ظروف و ابزار خانگي قاچاق را از یک استان جنوبی و با عبور از محور مواصلاتی استان قم به تهران منتقل کند، بلافاصله موضوع در دستور کار مأموران آگاهی استان قرار گرفت.
ش
وی افزود: با هماهنگی مقام قضائی، کارآگاهان به محل های مورد نظر اعزام و پس از کنترل تردد خودروهای عبوری، کاميون مورد نظر را شناسایی و متوقف کردند.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان قم، تصریح کرد: راننده کامیون اذعان داشت خودرو حامل ظروف آشپزخانه بوده که از گمرک به مقصد تهران در حرکت است بر همین اساس وی، يک فقره بارنامه انواع ظروف و ابزار خانگی، يک برگ تصوير پروانه حمل کالا و تصوير يک برگ توزين را به کارآگاهان ارائه کرد.

سرهنگ کرمی خاطرنشان کرد: با راهنمایی راننده صاحب کالا شناسایی و با حضور وي کانتينر تخليه شده و سپس با شمارش کالاها و ارسال نمونه به گمرک قم، کارشناسان اعلام کردند بخشي از کالا حدود یک میلیارد و 680 میلیون ریال با اسناد ابرازي مطابقت ندارد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: