• پنجشنبه ۷ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۲۲:۰۵
  • دسته بندی : فرهنگي و هنري
  • کد خبر : 9610-2687-5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم
  • چاپ

نمایشگاه عکاسان خبری قم از زلزله کرمانشاه افتتاح شد

نمایشگاه گروهی عکس زلزله کرمانشاه از طرف عکاسان خبری استان قم با حضور جمعی از مسئولان و نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی در نگارستان اشراق قم کار خود را آغاز کرد.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه قم، ابراهیم سلیمانی رئیس انجمن عکاسان استان قم عصر امروز در حاشیه آئین افتتاحیه این نمایشگاه عنوان کرد: عکس های این نمایشگاه انعکاس تصاویری دردناک از حادثه اخیر در کرمانشاه است که توسط 8 عکاس خبری استان قم به تصویر کشیده شده است.

دبیر اجرایی نمایشگاه "چو عضوی به درد آورد روزگار" عنوان کرد: این نمایشگاه از ۷ تا ۲۰ دی ماه با مشارکت جمعی از نهادها و ادارات فعال در امر کمک رسانی به مناطق زلزله زده غرب کشور برای بازدید عموم علاقه مندان دایر شده است.

وی تصریح کرد: یکی دیگر از اهداف این نمایشگاه جذب کمک های بیشتر برای مناطق زلزله زده کرمانشاه می باشد و امیدواریم این رویداد هنری باب برکتی برای هنرمندان و مخاطبین در فعالیت های خیر خواهانه باشد.

سلیمانی بیان کرد: عکس های خبری این نمایشگاه توسط هنرمندان عکاس محمد اخلاقی،مهدی بخشی سورکی،محمد رضا جباری،محمد علی جلالی ،محمد رفیعی موحد،احمد ظهرابی،ابوالفضل ماهرخ و حسین یاراحمدی به تصویر کشیده شده است.

گفتنی است این نمایشگاه با مشارکت حوزه هنری قم، جمعیت هلال احمر قم،مرکز فرهنگی و هنری اداره کل تبلیغات اسلامی قم، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم، سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری قم و سازمان نظام مهندسی استان قم در حال برگزاری است.

خاطرنشان می شود؛ در آئین افتتاح نمایشگاه مهندس متقیان مدیرکل پدافند غیر عامل استان قم، حسین علیمردانی معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان قم ، دکتر محمد حیدری سرپرست جهاددانشگاهی واحد استان قم و توکلی از هنرمندان با سابقه عکاسی حضور یافتند.


انتهای پیام