• پنجشنبه ۲۱ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۱
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9610-4585-5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم
  • چاپ

آیت الله نوری همدانی:

نیروهای مسلح کشور در ولایت مداری و اقتدار نمونه هستند

یکی از مراجع تقلید شیعه گفت: نیروهای مسلح کشور در ولایت مداری و اقتدار و جدیت در دفاع از انقلاب نمونه هستند.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه قم، آیت الله حسین نوری همدانی پیش از ظهر امروز در دیدار امیر سرتیپ امیرحاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با وی عنوان کرد: وزارت دفاع از جایگاه ویژه ای در مقابله با دشمنان اسلام و انقلاب برخوردار است.

این مرجع تقلید شیعه افزود: همچنین نیروهای مسلح کشور در ولایت مداری و اقتدار و جدیت در دفاع از انقلاب در سطح دنیا نمونه و الگو هستند.

وی اظهار داشت: دشمنان انقلاب به خوبی این اقتدار و عظمت و قدرت دفاعی را درک کرده اند اما نمی دانند که راز این اقتدار در ایمان راسخ و ولایت مداری است.

آیت الله نوری همدانی بیان کرد: صنعت دفاعی در کشور باید به گونه ای باشد که در دل دشمن رعب و وحشت ایجاد کرده و اجازه تعدی و تجاوز را به دشمنان ندهد.

وی خاطرنشان کرد: ایران اسلامی از نظر سرمایه های نظامی و تجهیزات دفاعی و همچنین نیروهای متعهد در جایگاه مطلوبی قرار دارد.

این مرجع تقلید شیعه تصریح کرد: این اقتدار را مدیون اسلام و انقلاب اسلامی هستیم چرا که نیروهای انسانی مومن و متخصص در دامان این نظام و انقلاب پرورش یافته اند.

وی گفت: دین مبین اسلام، انسان ها را به گونه ای تربیت می کند که هیچ بیمی از شهادت و دفاع از ارزش ها نداشته باشند؛ انقلاب اسلامی ما نیز برگرفته از آموزه های دینی و اسلامی است.

آیت الله نوری همدانی عنوان کرد: تمامی نیروهای مسلح باید با تقوا و با روحیه عبادی و جهادی در چارچوب دین اسلام و قرآن حرکت کنند و در برابر مستکبران ایستادگی نمایند.

وی بیان کرد:ایران به واسطه انقلاب اسلامی و فرزندان مومن و انقلابی خود امروز در برابر همه قدرت های جهانی ایستاده است.

این مرجع تقلید شیعه خاطرنشان کرد: ما از خداوند متعال برای پیشرفت و تعالی شما در عرصه دفاع از کشور و انقلاب اسلامی توفیق می طلبیم و برای پیروزی شما در میدان ها دعا می کنیم.

وی اظهار داشت: اگر غرب به توانمندی های مادی خود تکیه دارد ما از شعاع اهل بیت(ع) که نعمت بزرگی است نیرو و توان می گیریم.


انتهای پیام