• پنجشنبه ۲۱ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۲
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9610-4785-5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم
  • چاپ

آیت الله علوی گرگانی:

هوشیاری نیروهای نظامی و دفاعی در برابر دشمنان ضروری است

یکی از اساتید برجسته حوزه گفت: هوشیاری نیروهای نظامی و دفاعی در برابر دشمنان با توجه به توطئه هایی که دارند امری ضروری است.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه قم، آیت‌الله محمدعلی علوی گرگانی امروز در دیدار با امیر سرتیپ امیرحاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با وی عنوان کرد: استقلال کشور نعمت بزرگی است و باید قدردان آن باشیم و نگذاریم دشمن به آن گزندی وارد کند.

این استاد برجسته حوزه افزود: باید مراقب دشمنان باشیم در این رابطه هوشیاری نیروهای نظامی و دفاعی در برابر دشمنان با توجه به توطئه هایی که دارند امری ضروری است.

وی اظهار داشت: ممکن است دشمن با لباس دوست وارد شود به همین دلیل دشمن شناسی رکن مهمی در دفاع از انقلاب است و باید مردم در زمینه دشمن شناسی آگاهی داشته باشند.

آیت الله علوی گرگانی بیان کرد: دشمنان انقلاب و نظام همیشه در کمین هستند تا به این سرمایه‌های ارزشمند لطمه بزنند و از غفلت ما سوء استفاده کنند.

وی گفت: اگر از درون به تقویت بنیه های نظامی و دفاعی و اعتقادی بپردازیم در برابر دشمنان موفق و پیروز خواهیم بود.

این استاد برجسته حوزه تصریح کرد: مسئولان نیز برای رفع نقاط ضعف تلاش کنند تا مورد سوء استفاده دشمنان قرار نگیرد و فتنه جدیدی را آغاز نکنند.

وی خاطرنشان کرد: ملت ایران با تکیه بر اعتقادات دینی و معنوی در برابر طاغوت ایستادند و پیروز شدند؛ امروز وظیفه داریم این انقلاب و نظام اسلامی را حفظ کنیم.


انتهای پیام