• شنبه ۸ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۰۰:۴۲
  • دسته بندی : ورزشي
  • کد خبر : 972-988-5
  • منبع خبر : گفتگو
  • چاپ

برگزاری مسابقات کاراته رده های پایه در قم/ باشگاه اسقلال قهرمان شد

دبیر هیات کاراته استان قم گفت: مسابقات قهرمانی کاراته استان در رده های پایه برگزار شد و در مجموع باشگاه استقلال به مقام قهرمانی دست یافت.

سعید برخوردار در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه قم، عنوان کرد: مسایقات قهرمانی استان قم در رده های سنی خردسالان و نونهالان به مناسبت اعیاد شعبانیه و روز معلم، روز جمعه در خانه کاراته برگزار شد.

وی افزود: در این رقابت‌ها که با حضور 300شرکت کننده از 35باشگاه ورزشی استان برگزار شد، باشگاه استقلال با مربیگری سید علی خلیلی، با کسب 15مدال طلا، 7نقره و 7برنز قهرمان شد؛ باشگاه انقلاب نیز که غلامرضا دباغیان مربیگری آن را بر عهده دارد با کسب 13طلا، 12نقره و 14 برنز دوم شد و باشگاه میثم با مربیگری ابوالفضل رضایی و با کسب 7طلا، 3نقره و 14برنز، سوم شد.

دبیر هیات کاراته استان قم تصریح کرد: این رقابتها در سه رده سنی خردسالان، نونهالان "الف" و نونهالان "ب" برگزار شد که در رده خردسالان باشگاه انقلاب با کسب 6مدال طلا، 4نقره و یک برنز عنوان قهرمانی را کسب کرد و باشگاه قهرمانان دوم شد و باشگاه تخت جمشید در جایگاه سوم قرار گرفت.

وی ادامه داد: در رده سنی نونهالان "الف" باشگاه استقلال با 6طلا، 2نقره و 2 برنز قهرمان شد و باشگاه‌های انقلاب و کارن به ترتیب دوم و سوم شدند؛ در رده سنی نونهالان "ب" نیز باشگاه استقلال بود که با کسب 7مدال طلا، 4 نقره و 3 برنز عنوان قهرمانی را کسب کرد و باشگاه میثم و کارن، در این رده سنی، دوم و سوم شدند.


انتهای پیام