• پنجشنبه ۱۴ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۹:۳۳
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 974-2685-5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم
  • چاپ

استاندار قم:

تقویت بخش خصوصی منجر به رونق اقتصاد کشور می‌شود

استاندار بر کمک به سرمایه گذاران و تسهیل مسیر آن تاکید کرد و گفت: خودداری از تصدی گری، حمایت از تولیدکنندگان داخلی و تقویت بخش خصوصی منجر به رونق اقتصاد کشور می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه قم، سید مهدی صادقی استاندار قم در مراسم گرامیداشت روز صنعت، معدن و تجارت که ظهر امروز در سالن همایش اتاق بازرگانی صنایع و معادن قم برگزار شد، با اشاره به شرایط حساس کشور و افزایش فشارهای اقتصادی خارجی گفت: بایستی خودمان را برای شرایط آینده تمهید نماییم.

وی با بیان اینکه کشور نیازمند یک حس مشترک در بین دولت، مجلس و سایر نهادها برای حل مشکلات است افزود: به دنبال متهم گشتن و مقصر دانستن دیگران در چنین وضعیتی نه تنها مشکلات را حل نمی کند، بلکه موجب از دست رفتن زمان خواهد شد.

استاندار قم تقویت بخش خصوصی را مهمترین راهکار برای رونق اقتصادی دانست و تصریح کرد: در مسیر کمک به سرمایه گذاران نباید به دنبال این باشیم که نتیجه ی تلاش جمعی به نام چه کسی ثبت می‌شود.

وی با بیان اینکه دولت به وهیچ وجه گزینه ی مناسبی برای کار اقتصادی نیست تاکید کرد: به عنوان نماینده دولت در استان قم، حمایت از تولیدکنندگان و خودداری از تصدی گری را وظیفه‌ی اصلی دولت می دانم.

صادقی خاطر نشان کرد: کارگروه و دبیرخانه مشترک با حضور اتاق بازرگانی، اصناف و تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تشکیل جلسه بایستی چالش‌های رونق فعالیت بخش خصوصی را بررسی کنند.


انتهای پیام