• چهارشنبه ۱۸ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۲۰:۱۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 977-7914-5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم
  • چاپ

فرمانده انتظامی قم:

انهدام 15باند و کشف 3 تن مواد مخدر در قم

فرمانده انتظامی استان قم گفت:با تلاش و پیگیری‌های شبانه روزی، در سال جاری 15 باند قاچاق مواد مخدر در این استان منهدم شد و همچنین 3تن مواد مخدر کشف شد .

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه قم، عبدالرضا آقاخانی عصر امروز در مراسم امحای یک هزار و 700 کیلوگرم انواع مواد مخدر در پارکسوار امیرکبیر در انتهای رودخانه در قم عنوان کرد:دولت در جهت مقابله با مواد مخدر و سوداگران مرگ، عزم خود را جزم کرده است.

فرمانده انتظامی استان قم افزود: یکی از پلیدی‌ها در جامعه مسئله مواد مخدر است و در حال حاضر مقابله با آن در الویت آسیب‌ها قرار دارد؛ در سال جاری 3 تن مواد مخدر در سطح استان و راه‌های مواصلاتی قم کشف شده که شامل مواد صنعتی، تریاک و حشیش است؛ همچنین با تلاش و پیگیری‌های شبانه روزی 15 باند قاچاق مواد مخدر در این استان منهدم شد .

وی اظهار کرد: نیروی انتظامی کشور در مسیر مبارزه با مواد مخدر 3 هزار و 800 شهید تقدیم نظام جمهوری اسلامی و انقلاب کرده است و در قم نیز 16 تن به واسطه مبارزه با مواد مخدر به فیض شهادت نائل آمدند.

فرمانده انتظامی استان قم خاطرنشان کرد: یکی از توطئه‌ها و نقشه‌های شوم دشمن، گسترش اعتیاد در بین جوانان است؛ از این رو مبارزه با باندهای قاچاق و سرکرده‌های قاچاقچی و خرده فروشان را در راس فعالیت‌ها دراین حوزه قرار داده ایم.

آقاخانی عنوان کرد:در این باره 44 درصد افزایش کشفیات و 15 درصد افزایش در برخورد قاطع با فروشندگان مواد مخدر و 30 درصد افزایش مقابله با معتادان متجاهر داشته ایم.

وی خاطرنشان کرد: امروز از میان مواد کشف شده در قم 1700 کیلوگرم انواع مواد مخدر امحاء شد و امیدواریم بتوانیم در حوزه پیشگیری بخش زیادی از آسیب ها در رابطه با مواد مخدر را نیز کاهش دهیم.انتهای پیام