• دوشنبه ۲۸ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۰۰:۵۷
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 978-3985-5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم
  • چاپ

فرمانده سپاه قم:

تحریم‌های ظالمانه آمریکا در روحیه ملت ایران بی‌اثر است

فرمانده سپاه امام علی بن ابیطالب(ع) قم گفت: تحریم های ظالمانه اقتصادی آمریکا در روحیه مقاومت ملت ایران بی اثر است.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه قم، سردار سید محمد تقی شاهچراغی شامگاه یکشنبه در یادواره شهید مهدی زین‌الدین و 6 هزار شهید استان قم در مجتمع امام خمینی(ره) با گرامیداشت یاد شهدای انقلاب و جنگ تحمیلی عنوان کرد: شهیدان با روحیه انقلابی و شجاعت و ایثار و فداکاری و مردانگی افتخار آفریدند و در راه انقلاب اسلامی جانفشانی کردند.

فرمانده سپاه امام علی بن ابیطالب(ع) افزود: مردم شهیدپرور قم در دفاع از ارزش های انقلابی پیشگام بودند.   بی شک مجاهدت ها و از خودگذشتگی خانواده شهدا نیز تاثیر زیادی در چنین روحیه انقلابی و ایثارگری دارد.

شاهچراغی بیان کرد: یکی از رسالت های مهم شهیدان مبارزه با استکبار و ظالمان بود چرا که در جهت ظهور حضرت ولیعصر(عج) باید در مسیر مبارزه با استکبار جهانی ایستادگی کرد.   امروز نیز مردم انقلابی ایران به پشتیبانی از رهبری و انقلاب ایستاده اند و تا اعتلای این انقلاب دست از آرمان‌ها و بیعت خود برنمی‌دارند.

فرمانده سپاه امام علی بن ابیطالب(ع) گفت: این ملت همواره مدافع انقلاب و ولایت فقیه بوده اند و پایبندی خود را نسبت به انقلاب اسلامی و نظام ثابت کرده اند.

فرمانده سپاه امام علی بن ابیطالب(ع) عنوان کرد: دشمن علیه این آرمان های اصیل انقلابی هجمه وارد می کند و با تحریم های خود می خواهد ملت ایران را از پای درآورد. تحریم های ظالمانه اقتصادی آمریکا در روحیه مقاومت ملت ایران بی اثر است و نمی تواند در اعتقادات آن ها به انقلاب اسلامی خدشه ای وارد کند.

در این مراسم از دو عنوان کتاب ویژه زندگی شهید زین الدین و هشت سال دفاع مقدس رونمایی شد.

 


انتهای پیام