• دوشنبه ۲۸ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۳
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 978-4085-5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم
  • چاپ

آیت الله حسینی بوشهری:

کارهای انجام نشده در قم بسیار است/پروژه فرودگاه قم باید هرچه زودتر به سرانجام برسد

امام جمعه موقت قم با تصریح بر اینکه کارهای انجام نشده در قم بسیار است، گفت: باید اقدامات مناسبی در خصوص فرودگاه قم انجام شود تا این پروژه هرچه سریع تر به سرانجام برسد.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه قم، آیت الله سیدهاشم حسینی بوشهری ظهر امروز در دیدار سرپرست استانداری قم عنوان کرد: قبول مسئولیت در جمهوری اسلامی هم افتخار است و هم بار سنگینی است که باید طبق لوازم این مسئولیت، اقدامات را به انجام رساند.

وی افزود: استاندار سابق استان قم انسانی متین و بزرگوار بودند و انشالله در آینده بتوانند برای کشور منشأ خدمت باشند و به سرپرست جدید نیز بابت مسئولیت تصدی سرپرست استانداری تبریک می‌گویم و امیدوارم تا زمانی که این مسئولیت بر دوش شما است موفق باشید.

عضو مجلس خبرگان رهبری بیان کرد: باید تصمیماتی که گرفته می‌شود متناسب با زمان‌ و شرایط باشد؛ کارهای انجام نشده در قم بسیار است، استان قم هم یک ظرفیت معنوی و هم یک ظرفت استراتژیک دارد و باید از این ظرفیت‌ها برای پیشرفت و ارتقاء استان استفاده شود.

وی ادامه داد: باید نیازهایی که در استان قم وجود دارد مورد توجه قرار بگیرد و اولویت بندی شود تا به آن‌ها پرداخته شود؛ بسیاری از مشکلات فرهنگی و آسیب‌های اجتماعی استان قم به این دلیل است که قم شاهراه مواصلاتی چندین استان و محل عبور مسافران است و متاسفانه مشکلات ناشی از این موضوع به نام قم ثبت می‌شود.

امام جمعه موقت قم تصریح کرد: باید اقدامات مناسبی در خصوص فرودگاه قم انجام و مشکلات حل و فصل شود تا این پروژه هرچه سریع تر به سرانجام برسد؛ قطعا به دلیل ظرفیت استان، وجود فرودگاه برای قم نیاز و در حل مشکلات مرب تاثیر گذار است.

وی گفت: وضعیت معیشتی و فرهنگی مردم بسیار با اهمیت است و باید مورد توجه مسئولین باشد، اقدامات باید به صورتی شکل گیرد تا نارضایتی مردمی ایجاد نشود و مشکلاتی که در استان‌های دیگر ایجاد شده است، در قم تکرار نشود.

آیت الله حسینی بوشهری اظهار کرد: پروژه‌های شهری و برنامه ریزی‌ها باید به صورت متوازن و طبق شرایط استان قم انجام شود و با فضای فرهنگی این استان سنخیت داشته باشد.

انتهای پیام