• پنجشنبه ۱ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۰
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 979-184-5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم
  • چاپ

اجرای طرح بهسازی در آزادراه قم-تهرانرئیس اداره نگهداری راههای اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قم از اجرای طرح بهسازی در آزادراه قم-تهران خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه قم، به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قم، محمدرضا زیدآبادی مطرح کرد: با اعتباری بالغ بر 58 میلیارد و 500 میلیون ریال افزون بر 5/15 کیلومتر از مسیر غربی آزادراه قم-تهران بهسازی می‌شود.

رئیس نگهداری راههای اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قم با بیان اینکه از نیمه دوم مهرماه سال جاری طرح بهسازی این آزادراه مهم کشور اجرایی شد، افزود: باتوجه به سرعت مناسب اجرای پروژه انشاالله در صورت مساعد بودن شرایط جوی تا پایان آذرماه امسال تکمیل و مورد بهره برداری قرار می گیرد.

زیدآبادی طول اجرایی پروژه بهسازی لاین  غربی آزادراه قم-تهران را بالغ بر 5/15 کیلومتر عنوان کرد و گفت: هزینه اجرایی این پروژه 58 میلیارد و 500 میلیون ریال است.

رئیس اداره نگهداری راههای اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قم در خصوص مشخصات اجرایی این پروژه مطرح کرد: تاکنون افزون بر 5/6 کیلومتر از لاین غربی (در چهار باند) آزادراه قم-تهران در راستای اجرای این طرح روکش گردیده و 9 کیلومتر الباقی در حال  لکه گیری هندسی، بمنظور بهسازی است.

وی در خصوص دیگر مشخصات فنی این پروژه نیز اضافه کرد: در راستای اهداف پروژه عملیات درزگیری با قیر پلیمری به میزان 22000 متر طول صورت گرفته است.

وی در خاتمه ضمن تاکید بر ضرورت رعایت جوانب ایمنی توسط رانندگانی که از محل اجرای پروژه عبور می‌کنند، خواستار تعامل و همکاری بیشتر با مجریان طرح شد.


انتهای پیام