• شنبه ۳ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۹
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 979-385-5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم
  • چاپ

سرپرست استانداری قم:

بسيج وابسته به هيچ حزب و گروهي نيست

سرپرست استانداري قم با بيان اينكه بسيج وابسته به هيچ حزب و گروهي نيست گفت: موفقيت‌هاي كشور در عرصه هاي گوناگون نتيجه‌ي تفكر بسيجي است.

به گزارش ایسنا منطقه قم سید محمدرضا هاشمی سرپرست استانداری قم در نشست با مديران بسيج ادارات كه به مناسبت هفته‌ي بسيج در سالن امام جواد (ع) استانداري برگزار شد، دستاوردهاي 40 ساله ي انقلاب اسلامي را نتيجه ي روحيه و تفكر  بسيجي مسئولان نظام دانست.

سرپرست استانداري قم با بيان اينكه موفقيت در جنگ 8 ساله ي تحميلي بدون همدلي و وحدت ملت ايران و مشاركت همه ي مردم محقق نمي‌شد افزود: در مقطع فعلي و در جنگ اقتصادي كه در پيش داريم نيز بايستي همه ي ظرفيت هاي مردمي را فعال نماييم.

وي حمايت دولت تدبير و اميد از تفكر بسيج را نيز مورد توجه قرار داد و گفت: ‌در بخش هاي مختلف سياسي فرهنگي و اقتصادي دولت با مشاركت نيروهاي بسيجي خدمات بسيار خوبي را به مردم ارائه داده است.

هاشمي با بيان اينكه ‌بسيج وابسته به هيچ حزب و گروهي نيست، جايگاه استان قم به عنوان ملجاء انقلاب اسلامي را مورد توجه قرار داد و گفت: در استان قم بايستي براي جذب حداكثري مردم به اين تفكر و روحيه تلاش شود.

سرپرست استانداري قم تصريح كرد: دستگاه هاي دولتي بايستي همكاري لازم را با مجموعه هاي بسيج ادارات در برگزاري مراسم فرهنگي و مذهبي داشته باشند.

احمد اميرآبادي نماينده مردم قم نيز در اين جلسه پيگيري مشكلات كارمندان دولت توسط نهاد بسيج ادارات را خواستار شد و گفت: ‌بسيج ادارات بايستي از ظرفيت هاي ملي و استاني براي حل مسائل استفاده كنند.

وي با بيان اينكه بسيج فراتر از دستگاه هاي دولتي است، بسيج را فراتر از يك تفكر خاص دانست و تصريح كرد: كار براي رضاي خداوند و خدمت به مردم، ‌مبارزه با اختلاس و رشوه گيري و تلاش جهادي براي پيشرفت كشور از خصيصه هاي تفكر بسيجي است و هر كس اين ويژگي ها را داشته باشد بسيجي محسوب مي شود.

انتهای پیام