• پنجشنبه ۸ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۱
  • دسته بندی : علمي و آموزشي
  • کد خبر : 979-886-5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم
  • چاپ

استان قم در حوزه علوم پزشکی پیشرفت بسیاری داشته استرییس دانشگاه علوم پزشکی استان قم گفت: استان قم طی یک دهه گذشته پیشرفت بسیار خوبی داشته است و توانسته جایگاه خوبی در سطح کشور پیدا کند.

 

به گزارش ایسنا منطقه قم، به نقل از روابط عمومی دانشگاه شهاب دانش، دکتر ابوالفضل ایرانی خواه امروز در  مراسم افتتاحیه بیست و پنجمین کنفرانس ملی و سومین کنفرانس بین المللی مهندسی زیست پزشکی که در دانشگاه شهاب دانش برگزار شد، عنوان کرد: شهر مقدس قم به عنوان یک جهان شهر در حوزه علوم مختلف است و در این زمینه ارتباطات بین المللی خوبی رقم خورده است.

 

وی افزود: در حوزه پزشکی نیز استان قم طی یک دهه گذشته پیشرفت بسیار خوبی داشته است و توانسته جایگاه خوبی در سطح کشور پیدا کند.

 

رییس دانشگاه علوم پزشکی قم بیان کرد: در گذشته دانش کسب شده توسط دانشجویان مورد استفاده قرار نمی‌گرفت ولی اکنون شرایط تغییر کرده است و رویکرد دانشگاه‌ها رسیدن به سطح سوم و چهارم است و سعی بر این است که دانشجویان از همان ابتدا توانمند شوند تا پس از فارغ التحصیلی بتواند کارآفرین باشند و از دانش‌های کسب شده، حداکثر استفاده را ببرد.

 

وی ادامه داد: این افتخار بزرگی است که در استان قم در حوزه حرکت به سوی ارتقا دانشگاه‌ها به سطح سوم حرکت‌های خوبی اتفاق افتاده است؛ ارتقا جایگاه علمی ایران در بین کشورهای دنیا که در چند سال اخیر رخ داده است به دلیل همت دانشجویان و پژوهشگران کشور است و می‌توان با همت بیشتر این جایگاه را نیز ارتقا داد.

 

ایرانی خواه تصریح کرد: دانشگاه علوم پزشکی استان قم اعلام آمادگی می‌کند که با همکاری دانشگاه‌های استان قم، ارتباط با صنعت تنگاتنگ تر و موثر تر شود تا حاصل تلاش دانشجویان به شکل بهتری به ثمر بنشیند.


انتهای پیام