• جمعه ۹ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۲
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 979-885-5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم
  • چاپ

جانشین فرمانده نیروی دریای ارتش:

نیروی دریایی تقویت دیپلماسی و صیانت از مرزهای آبی را دنبال می‌کند

جانشین فرمانده نیروی دریای ارتش گفت: نیروی دریایی با همه توان، تقویت و استحکام صیانت از مرزهای آبی را دنبال می کند.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه قم، امیر دریادار تورج حسنی مقدم در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه قم با گرامیداشت روز نیروی دریایی ارتش عنوان کرد: نیروی دریایی کشور با توکل به خدا و با حضور نیروهای متخصص اقدامات خوبی را در کشور به سرانجام رسانده است.

جانشین فرمانده نیروی دریای ارتش افزود: نیروی دریایی با همه توان تقویت و استحکام دیپلماسی و صیانت از مرزهای آبی را دنبال می کند.   در حفاظت از مرزهای آبی توانسته ایم امنیت بالایی را برای تردد کشتی ها ایجاد کنیم همچنین با امکانات و تجهیزات مدرن در پیشبرد اهداف، جایگاه ایران را در مجامع بین المللی ارتقاء دهیم.

حسنی مقدم بیان کرد: نیروی دریایی ارتش با همه قدرت و توان نظامی و بازدارندگی و با رادار های شناور علاوه بر صیانت از مرزهای آبی کلیه فعالیت ها و اقدامات استکبار جهانی را رصد می کند تا خطری مواجه این سرزمین نباشد.

وی تصریح کرد: ما آمادگی لازم را در مقابله با هجمه های دشمن و دفاع از کشور داریم و با تدابیر رهبری در تحقق اهداف و برنامه ها در تلاشیم.  نیروی دریایی با تکیه بر ولایت مداری و قدرت بازدارندگی در بسیاری از ماموریت ها شرکت داشته است تا از منافع ملی در مرزهای آبی دفاع کند.

وی بیان کرد: همچنین با فناوری و تکنولوژی روز و افزایش تجهیزات به ناوگان نیروی دریایی به پیشرفت های خوبی در حوزه دفاع در برابر دشمن دست یافته ایم.

حسنی مقدم اظهار کرد: همان طور که در ابتدای انقلاب اسلامی در مواجهه با صدام و نیروهای بعث در 8 سال دفاع مقدس از صیانت از کشور و ارزش ها خون داده ایم همچنان با پیروی از منویات مقام معظم رهبری همچنان در مسیر جانفشانی و مقاومت و شهادت گام بر می داریم.


انتهای پیام