• سه شنبه ۲۲ مرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 985-7714-5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم
  • چاپ

استاندار قم در ديدار رئيس پليس راه كشور تاکید کرد:

ضرورت توجه ويژه به تقويت زيرساخت‌های پليس راه استان قم

استاندار قم با اشاره به اقدامات در حال انجام در راستاي افزایش تجهيزات ايمني راه ها در استان قم بر ضرورت توجه پليس راهور و برنامه ریزی کلان ملی براي ارتقاء زيرساخت هاي پليس راه استان تاکید کرد.

به گزارش ایسنا منطقه قم، به نقل از روابط عمومی استانداری، بهرام سرمست در نشستی با سردار حسینی رئیس پلیس راه کشور با اشاره به جایگاه قم در شاهراه مواصلاتی کشور، اظهار کرد: حجم تردد در راه های استان ضرورت توجه بیشتر به وضعیت ایمنی در جاده های استان در سطح ملی را می طلبد.

استاندار قم همکاری و تعامل مناسب بین دستگاهی در استان قم را مورد توجه قرار داد و اضافه کرد: در مواقع بحرانی و بروز حوادث تمام توان دستگاه‌ها در سطح استان تحت مدیریتی یکپارچه و سیستمی بکار می رود، که خوشبختانه توفیق زیادی در این زمینه داریم.

سرمست به اشاره به برگزاري منظم جلسات کمیسیون ایمنی راه ها در قم، افزود: استان قم آمادگی کامل برای ارائه برنامه های جامع در حوزه افزایش ایمنی راه ها در کمیسیون عالی راه های کشور را دارد و ضروری است تدابیر لازم از سوی مقامات ملي در این حوزه اندیشیده شود.

گفتنی است در ابتدای این جلسه سید تیمور حسینی رئیس پلیس راه کشور با بیان شرحی از وضعیت راه های کشور، دغدغه مسئولین ملي را افزایش ایمنی در راه ها مسیر های مواصلاتی دانست.

انتهای پیام