• یکشنبه ۲۰ فروردین ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۱
  • دسته بندی : ورزشي
  • کد خبر : 961-1088-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

آغاز بررسی برنامه عملیاتی هیئت های ورزشی قم

معاون توسعه ورزش قهرمانی اداره کل ورزش و جوانان استان قم گفت: آغاز بررسی برنامه عملیاتی هیئت‌های ورزشی قم با افق بازی‌های آسیایی جاکارتا والمپیک ۲۰۲۰ توکیو به طور رسمی با برگزاری اولین جلسه آن آغاز به کار کرد.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه قم، روح الله رمضانی از آغاز جلسات بررسی برنامه عملیاتی هیئت‌های ورزشی با نگاه به کسب سهمیه و مدال بازی‌های آسیایی جاکارتا و المپیک توکیو خبر داد و گفت: ورزشکاران قم جایگاه خود را در کسب مدالهای جهانی و آسیایی تثبیت کرده‌اند و امید ورزش قم برای حضور تعداد بیشتری از ورزشکاران استان در بازیهای آسیایی و المپیک افزایش چشمگیری پیدا کرده است.

وی آینده ورزش قم را روشن دانست و گفت: با برنامه ریزی های انجام شده توسط هیئت های ورزشی و زحمات مربیان و ورزشکاران، قم در بعد قهرمانی در حال گذر از استان‌های کمتر توسعه یافته و کسب سهمیه و مدال در بازی‌های درجه اول آسیا و جهان می‌باشد.

معاون توسعه ورزش قهرمانی اداره کل ورزش و جوانان استان قم بر لزوم توجه ویژه به تدوین برنامه عملیاتی برای کلیه هیئت‌های ورزشی تاکید و تصریح کرد: حرکت در مسیر برنامه شرط لازم برای توسعه است و حمایت‌های اداره کل در چارچوب سیاست‌‎های ابلاغی و برنامه عملیاتی مصوب می باشد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: