• چهارشنبه ۳۰ فروردین ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۲
  • دسته بندی : ورزشي
  • کد خبر : 961-1688-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

حضور نمایندگان کشتی قم در رقابت های قهرمانی آسیا

رئیس هیئت کشتی قم از حضور دو نماینده قم در رقابت هاي قهرماني آسيا که روزهاي 25 تا 28 خردادماه در کشور چين تايپه (تايوان) برگزار مي شود، خبر داد.

محسن وزیری در گفتگو با خبرنگار ایسنا منطقه قم، ضمن اعلام خبر حضور دو نماینده قم در رقابت های قهرمانی کشتی فرنگی آسیا عنوان کرد: محمدجواد رضایی در وزن 55 کیلوگرم و روح‌الله میکائیلی به عنوان مربی در کنار تیم ملی جوانان در این رقابت ها حضور دارند.
دبیر هیئت کشتی قم، با اشاره به صحبت های قبلی در خصوص حضور مهدی ابراهیمی در 80 کیلوگرم و سیدعلی اکبر حیدری در 98 کیلوگرم در تیم ملی با توجه به عملکرد خوب و کشتی های قابل قبول در رقابت های باشگاه های جهان، ادامه داد: طبق صحبت هایی که در گذشته بود احتمال قوی می‌دادیم که یکی از این دو کشتی‌گیر در مسابقات حضور داشته باشند لکن بعد از اینکه انتخابی تیم ملی عقب افتاد و بنا شد شورای فنی تیم‌های ملی تصمیم گیری کند، این دو عزیز انتخاب نشدند.
وی افزود: طی صحبتی که با آقای خادم داشتیم، شورای فنی بر این باورند که حیدری علی رغم اینکه از استعداد بالا و جنگنده‌گی خوبی برخوردار است اما هنوز پختگی کافی برای حضور در این سطح از مسابقات را ندارد لذا شورای فنی در این انتخاب‌ها ریسک نمی‌کند اما نگاه خاص و ویژه به این کشتی‌گیر قمی دارد.

نوجوانان فرنگی‌کار قم در اردوی تیم ملی    
وزیری در ادامه با اشاره به مسابقات انتخابي تيم ملي کشتي فرنگي نوجوانان که طي روزهاي 19 تا 21 ادريبهشت ماه در خانه کشتي شماره دو مجموعه ورزشي آزادي تهران برگزار خواهد شد، گفت: در این رقابت‌ها ابوالفضل طالبی در 58 کیلوگرم و امیر عبدی در 46 کیلوگرم به نمایندگی از قم حضور دارند.
رئیس هیئت کشتی قم اضافه کرد: طالبی در مسابقات انتخابی کشوری در وزن خود دوم شد و عبدی نیز در انتخابی مسابقات عمومی کشور در وزن 46 کیلوگرم اول شد، به این ترتیب جواز حضور در این رقابت ها را کسب کردند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: