• چهارشنبه ۳۰ فروردین ماه، ۱۳۹۶ - ۲۰:۰۵
  • دسته بندی : ورزشي
  • کد خبر : 961-1788-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

فردا از حیثیت و توانایی های صبا دفاع می کنیم

سرمربی صبای قم با بیان اینکه در بازی با استقلال علی رغم شایستگی ها، صبا امتیاز را از دست داد، گفت: فردا با تمام وجود از توانایی ها و حیثیت خود دفاع خواهیم کرد.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه قم، عبدالصمد مرفاوی در نشست خبری پیش از بازی با سپاهان با اشاره به اهمیت بازی پیش رو گفت: بازی برای هر دو تیم خاص است لکن برای صبا خاص‌تر؛ ان شاءالله فردا بازی را به نفع خود به پایان می‌رسانیم و 3 امتیاز را کسب می‌کنیم.

سرمربی صبای قم با اشاره به اینکه بازی های پیش روی این تیم همه با تیم های بالای جدول و بازی هایی سخت هستند، ادامه داد: به لحاظ کیفیت فنی در شرایط خوبی هستیم و امیدواریم فردا با ارائه یک بازی با برنامه این 3 امتیاز حساس را بدست آوریم.

وی با بیان اینکه در بازی با استقلال علی رغم شایستگی ها، صبا امتیاز را از دست داد، گفت: فردا با تمام وجود از توانایی ها و حیثیت خود دفاع خواهیم کرد.

مرفاوی با اشاره به نقش تماشاگران در روحیه بخشیدن به تیم صبا اظهار داشت: بعد از بازی تراکتور از تماشاچیان تشکر کردم و از هواداران می‌خواهم که کنار تیم بایستند و با حمایت خود، انگیزه و روحیه ‌ی ما را در برابر حریف بالا ببرند؛ تشویق های تماشاگران نقش بزرگی در پیروزی صبا و ان شاءالله ماندن در لیگ دترد.

سرمربی صبا در خصوص محرومیت حنیف عمران زاده در بازی مقابل سپاهان، افزود: منکر زحمات و کمک های این بازیکن به تیم نیستیم اما باید با نبود او هم شرایط خوبی را در آن منطقه داشته باشیم، امیدواریم نفراتی که هستند جای حنیف عمران زاده را به خوبی پر کنند.

وی در پاسخ به شبه ای که در ارتباط با عمران زاده مطرح شده است، گفت: ما به بازیکنانمان اعتماد داریم و می دانیم که با تمام وجود برای تیم بازی می کنند؛ این بازیکن در بازی های صبا ایفای نقش مثبت داشته است، اما گاهی اوقات بازیکنان بزرگ اشتباهات بزرگ می‌کنند و این اشتباهات لطمات بزرگ در پی دارد، ما معتقدیم که این اتفاق یک اشتباه بوده و همه ی ما اشتباه می کنیم، ان شاءالله در بازی های بعد با بازی خوب برای صبا جبران می‌کند.

مرفاوی با بیان اینکه صبا با تمتم توان در بازی های آینده حاضر خواهد شد، تصریح کرد: عنایتی به عنوان یک بزرگتر و کسی که در زمین تیم را مدیریت می‌کرد کارنامه قابل قبولی ارائه داد و اگر لازم باشد در دو بازی آینده از او استفاده می‎کنیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: