• چهارشنبه ۳۰ فروردین ماه، ۱۳۹۶ - ۲۱:۱۳
  • دسته بندی : ورزشي
  • کد خبر : 961-1888-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

با دست پر به خانه باز میگردیم

سرمربی سپاهان اصفهان با بیان اینکه طی سه سال و نیم حضور من در سپاهان 2 جام کسب کردیم و یک نسل از بازیکنان با کیفیت را تربیت کردیم، تصریح کرد: مطمئنا مسئولین تیم با بررسی اینها به این تصمیم رسیده اند و مرا به تیم بازگرداندند؛ این وظیفه ای بزرگ و سنگین را به دوش من برای بازگرداندن تیم به روزهای باشکوه می گذارد.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه قم، زلاتکو کرانچار امروز در نشست خبری پیش از دیدار تیم های صبای قم و سپاهان اصفهان اظهار داشت: بر هیچکس پنهان نیست که هر دو تیم در شرایط خاص قرار دارند؛ صبا برای بقا در لیگ به برد بازی فردا نیاز دارد و از سوی دیگر سپاهان هم برای رده چهارمی جدول می جنگد.

سرمربی سپاهان اصفهان با بیان اینکه قطعا صبا هر اقدامی برای کسب امتیاز این بازی می کند، ادامه داد: حریف باید بداند سپاهان تیم باکیفیتی است که در سه بازی خیر از نظر کیفیت بازی و کسب امتیاز سیر سعودی داشته است، و ما در هفته گذشته تمرینات سختی را گذرانده ایم و امیدواریم با مشت پر از امتیاز از این بازی به خانه برگردیم.

وی گفت: مطمئن هستیم که بازی دشوار و حریف قدر پیش رو داریم؛ صبای قم بدون سه بازیکن اصلی خود به بازی فردا می‌آید، رضا عنایتی که بزرگ و راهبر اصلی تیم است همراه ندارند که این شاید برای ما خوب باشد، اما چه بسا این شرایط، بازی را برای ما سخت کند چراکه کسی که جای عنایتی بیاید انگیزه های بالایی برای اثبات خود دارد.

کرانچار در پاسخ به سوالی در خصوص وجود بازیکن سالاری در تیم سپاهان گفت: نمی‌تونم در این خصوص ابراز نظر کنم چراکه نمی‌دانم پیش از آمدنم به سپاهان شرایط چه بوده است، آنچه می‌دانم در دوره حضور من در سپاهان بازیکنان بزرگ داشتیم و هرگز چنین مشکلی وجود نداشت، پس از من هم که فرکی آمد با ایده های خود تیم را به خوبی هدایت کرد، اما اینکه بعد از آن چه شده است اطلاع ندارم اما قطعا او هم به دنبال این بوده که بهترین کار خود را ارائه دهد.

سرمربی سپاهان در خصوص قرارداد خود با سپاهان گفت: تا آخر فصل قرارداد دارم اما درب برای مذاکرات و ادامه همکاری در صورت صلاحدید دو طرف باز است، در حال حاضر اولویت برای ما بهترین بازی و کسب نتیجه است.

وی در خصوص قهرمانی پرسپولیس گفت: از شرایطی که برانکو رقم زد، تعجب نکردم، برانکو یک مربی خوب و آموزگار موفق است، مدیریت تیم هم شرایط و امکانات را برای او فراهم کرد و با بازی خوب بازیکنان این قهرمانی زود هنگام بدست آمد که به برانکو و گروهش تبریک می‌گویم.

کرانچار در خصوص بازگشت به تیم سپاهان اظهار داشت: قطعا مسئولین باشگاه با ذهنیت قبلی، تصمیم گرفتند و مرا بازگرداندند، طی سه سال و نیم حضور من در سپاهان 2 جام کسب کردیم و یک نسل از بازیکنان را تربیت کردیم که پس از من حسین فرکی با آن تیم و ایده های خود توانست مجددا به قهرمانی برسد، مطمئنا مسئولین تیم با بررسی اینها به این تصمیم رسیده اند، و این وظیفه ای بزرگ و سنگین را به دوش من برای بازگرداندن تیم به روزهای باشکوه می گذارد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: