• یکشنبه ۳ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۴
  • دسته بندی : علمي و آموزشي
  • کد خبر : 962-386-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

تاکید بر افزایش همکاری‎های جهاددانشگاهی واحد قم و دانشگاه قم

در دیدار مدیران جهاددانشگاهی واحد استان قم و رئیس دانشگاه قم بر لزوم افزایش همکاری‎های علمی و پژوهشی و فرهنگی دو نهاد تاکید شد.
به گزارش ایسنا منطقه قم، مدیران جهاددانشگاهی واحد استان قم با حضور در دانشگاه قم با حجت‎الاسلام والمسلمین عسگر دیرباز رئیس این دانشگاه دیدار و گفت وگو کردند.
در ابتدای این دیدار محمد ابراهیم فقیه زاده عضو هیئت علمی جهاددانشگاهی با اشاره به ظرفیت‎ها و اقدامات عملی، علمی، آموزشی، پژوهشی و فرهنگی در مراکز دانشگاهی گفت: دفاتر این واحد در دانشگاه‎ها به شکل مستمر طرح‎ها و برنامه‏‌های خود را در بخش‎های علمی ناظر به نیازهای روز و در جهت ارتقای توان علمی و عملی دانشجویان برای ورود بهتر به بازار کار و توانایی بیشتر در امور مختلف علمی و کاربردی و مهارتی دنبال می‎‏کنند.
وی با بیان اهمیت فعالیت‎‏های این نهاد انقلابی در دانشگاه قم بیان کرد: امیدواریم در سال جدید نیز فعالیت‎های جهاد در زمینه برگزاری کلاس‎های آموزشی، طرح‎های علمی و پژوهشی و.... افزایش یابد و این تعاملات موجبات رشد علمی و مهارتی دانشجویان و نسل آینده ساز کشور را فراهم کند.
در ادامه حجت‎الاسلام والمسلمین دیرباز نیز با بیان اینکه جهاددانشگاهی نهادی انقلابی است گفت: جهاددانشگاهی نهادی انقلابی و مولود انقلاب است که در همه زمینه‎ها به دنبال ایجاد الگوهای جدید در تولید علم و پیشرفت بر اساس و معیارهای دینی و ارزشی است.
وی افزود: خوشبختانه در سالهای اخیر جهاددانشگاهی قم تلاشی پیگیر برای توان افزایی علمی وعملی دانشجویان این دانشگاه داشته است و خوشبختانه ثمرات ارزشمندی نیز از همکاری دانشگاه و این واحد ایجاد شده است.
رییس دانشگاه قم ابراز امیدواری کرد تا در آینده نزدیک، این همکاری‎ها ارتقا یافته و شاهد رشد و بالندگی بیشتر جوانان آینده ساز کشور و استان باشیم.
در ادامه نیز دو طرف بر لزوم تقویت همکاری‎های علمی و فرهنگی و پژوهشی و انعقاد تفاهم نامه‎های جدید همکاری جهت افزایش فعالیت‎ها تاکید کردند.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: