• چهارشنبه ۱۳ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۸
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 962-584-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

مشارکت 400 ميليارد ريالی بنياد بركت در پروژه‌هاي عمراني قم

معاون امور عمراني استانداري قم، از مشاركت 400 ميليارد ريالي بنياد بركت در پروژه‌هاي عمراني استان قم در سال توليد و اشتغال خبر داد.
به گزارش ایسنا منطقه قم، محسن بهشتی در جلسه بررسي فرصت‌هاي سرمايه‌گذاري و اشتغالزايي استان قم، با اعلام این خبر گفت: اين اعتبارات در بخش راهسازي و اصلاح هندسي راههاي حادثه خيز، آب رساني به 38 روستا، لايروبي قنوات در روستاها براي كمك به بخش كشاورزي، هزار هكتار بيابان زدايي در يكي از كانونهاي مهم ريزگرد در شرق قم و طرحهاي اشتغال زايي روستايي هزينه خواهد شد.
وي ادامه داد: علاوه بر اين پروژه‌ها، پروژه‌هاي بسياري در حوزه شهري براي مشاركت در سرمايه‌گذاري داريم كه بدنه بلوار پيامبر اعظم (ص) با يك ميليون متر مربع مساحت و پروژه شهيد كاظمي با 250 هزار متر مربع زيربنا از مهمترين آنها است.
وي در بخش ديگري از سخنان خود با اشاره به عدم وجود بازارچه صنايع دستي در استان اظهارکرد: 15 هزار نفر از مردم قم در زمينه صنايع دستي در قالب 60 رشته فعاليت دارند كه به خاطر عدم وجود بازارچه عرضه محصولات روبه افول و تنزل هستند كه لازم است متوليان اين بخش با پيگيري و جذب اعتبارات و تأمين مكان عرضه محصولات به كمك صنايع دستي قم بشتابند.
در اين جلسه مقرر شد پروژه‌هاي معرفي شده در جلسه بعدي اين ستاد با حضور كارشناسان فني بررسي و جهت تامين اعتبار به بنياد بركت ارسال شود. خاطر نشان مي شود اين پروژه هاي پيشنهادي تماماً در دست اقدام بوده كه به لحاظ عدم وجود اعتبار بصورت نيمه تمام هستند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: