• یکشنبه ۱۷ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۲
  • دسته بندی : علمي و آموزشي
  • کد خبر : 962-1186-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

استاندار قم:

بسترسازي لازم براي استفاده حداكثري از ظرفيت هاي نخبگان صورت بگيرد

استاندار قم با اشاره به نقش دانشگاه در توسعه صنعت گفت: بسترسازي لازم براي استفاده حداكثري از ظرفيت هاي نخبگان صورت بگيرد.
به گزارش ایسنا منطقه قم، سيد مهدي صادقي در نشست صميمي با روساي دانشگاه ها و موسسات آموزش عالي استان قم در سالن امام جواد (ع) استانداري، بر ضرورت هم افزايي براي توسعه ارتباط دانشگاه و صنعت تاكيد كرد.
استاندار قم با اشاره به جايگاه علمي دانشگاه ها و نقش دانش در توسعه صنعت ادامه داد: بايستي بسترسازي لازم براي استفاده بيش از پيش از اين ظرفيت ها صورت بگيرد.
صادقي همچنين بعضي از مسائل پيش روي دانشگاه ها از جمله مدرك گرايي را مورد توجه قرار داد و افزود: بايد شرايط تربيت نخبگان علمي فراهم شده و از پتانسيل هاي ايشان در حلم مشكلات كشور استفاده شود.
نماينده عالي دولت در استان در ادامه با انتخابات پيش رو اشاره كرد و گفت: دانشگاه ها در افزايش شور و نشاط انتخاباتي مي توانند نقش موثري را ايفا نمايند.
در ابتداي اين جلسه روساي دانشگاه هاي استان قم به بيان نظرات و ايده هاي خود در راستاي افزايش ارتباط دانشگاه و صنعت، توسعه علمي و استفاده از ظرفيت هاي دانشگاه ها توسط دستگاه هاي اجرايي پرداختند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: