• پنجشنبه ۲۸ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۷
  • دسته بندی : علمي و آموزشي
  • کد خبر : 962-1786-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

تاکید جهاد دانشگاهی و آموزش فنی و حرفه ای قم بر گسترش روابط مشترک

طی نشست مشترک رئیس و معاونان جهاد دانشگاهی قم و اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قم، بر لزوم گسترش همکاری ها تأکید شد.
به گزارش ایسنا منطقه قم، محمد حیدری، رئیس جهاد دانشگاهی واحد استان قم صبح امروز در دیدار با مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان قم ضمن تأکید بر لزوم حرکت آموزشی این نهاد به سمت برگزاری دوره های تخصصی و پیشرفته گفت: این نهاد آمادگی دارد تا با بهره گیری از ظرفیت های خود با همکاری اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان جهت خدمت رسانی به شهروندان در استان و حتی استان های همجوار استفاده نماید.
حیدری افزود: باتوجه به ضرورت مهارت آموزی نیروهای جوان و آماده به کار در شرایط کنونی کشور و ظرفیت ها، لزوم همکاری این دو مجموعه جهت خدمت رسانی به جوانان بیش از پیش احساس می شود.
رئیس جهاد دانشگاهی قم تأکید کرد: این نهاد انقلابی آمادگی دارد با عقد تفاهم نامه های همکاری زمینه را برای رسیدن به این مهم در استان قم مهیا سازد.
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان قم نیز در این جلسه، ضمن تبریک به آقای حیدری جهت تصدی پست ریاست جهاد دانشگاهی استان، گفت: جهاد دانشگاهی واحد قم از لحاظ توانمندی بسیار غنی است که همین توسعه چند سال اخیر این نهاد انقلابی در استان، گواه این مسئله است.
احمد عطار نیا اظهارکرد: قم از معدود استان هایی است که اکثر جمعیت شهرنشین آن در مرکز استان مستقر هستند و نیاز به ارائه آموزش های تخصصی و مهارت محور در آن بسیار احساس می شود.
وی با بیان اینکه مدرک دوره های آموزشی اداره کل فنی و حرفه ای در 160 کشور دنیا معتبر است، افزود: در حال حاضر آموزش های این اداره کل در بیش از 100 کارگاه آموزشی در سطح استان قم به متقاضیان ارائه می گردد.
عطارنیا ضمن اعلام آمادگی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای برای همکاری در کلیه دوره های آموزشی با جهاددانشگاهی ابراز امیدواری کرد تا با گسترش همکاری های مشترک زمینه برای افزایش سطح علمی دوره های آموزشی فراهم گردد.
در پایان این نشست که با حضور معاونان و مدیران جهاد دانشگاهی و اداره کل فنی و حرفه ای استان قم برگزار شد، مقرر گردید که دو طرف شرایط لازم را جهت گسترش همکاری های مشترک در قالب تفاهم نامه فراهم آورند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: