• پنجشنبه ۴ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۸
  • دسته بندی : ورزشي
  • کد خبر : 963-188-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : گفتگو

با حضور 159 جودوکار از 4 کشور؛

اولین دوره تورنمنت بین المللی جام حضرت معصومه(س) در قم آغاز شد

به همت هیئت جودوی استان قم، از صبح  امروز رقابت های جودوکاران 9 تیم در اولین دوره رقابت های بین المللی جام حضرت معصومه(س) در ورزشگاه ۶۰۰ نفري شهيد محمود رضاييان آغاز شد.

مجید متقی در گفتگو با خبرنگار ایسنا منطقه قم، ضمن اعلام خبر آغاز مسابقات از صبح امروز گفت: این تورنمنت در در دو رده ی سنی نونهالان و نوجوانان با حضور جودوکاران جمهوری آذربایجان، عراق، افغانستان، آستارا و قم در حال برگزاری است.

رئیس هیئت جودو استان قم با بیان اینکه استقبال از مسابقات با توجه به اولین دوره برگزاری، خوب بوده است، ادامه داد: آذربایجان با تمام توان و 30 ورزشکار در این مسابقات حاضر شده و عراق هم تیم خوبی با 10 جودوکار دارد، افغانستان نیز با یک تیم 10 نفره به قم آمده است، جودوکاران قم هم  در قالب چهار تیم – دو تیم در نونهالان و دو تیم در رده سنی نوجوانان – با رقبا پیکار خواهند داشت.

متقی افزود: مسابقات رده سنی نونهالان در 13 وزن و نوجوانان در 9 وزن انجام می شود که جمعا 79 جودوکار قمی در این اوزان به پیکار با رقبا می پردازند، آستارا نیز با 30 ورزشکار در رقابت ها حاضر است.

وی با اشاره به اینکه آذربایجان با دو تیم و عراق و افغانستان هرکدام با یک تیم در این پیکارها حضور دارند، افزود: روز گذشته سوم خردادماه اردوی تمرینی مشترک تیم های شرکت کننده در سالن جودو مجموعه ورزشی جهان‌پهلوان تختی قم جهت آمادگی بیشتر جودوکاران برای روز مسابقه برگزار شد.

متقی در پایان با اشاره به حضور 159 جودوکار در این پیکارها، گفت: امیدواریم تورنمنت بین المللی جام حضرت معصومه(س) در سال های آینده نیز ادامه یابد تا عاملی در راستای کشف استعدادها، رشد و بالندگی جودوی قم باشد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: