• جمعه ۵ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۲
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 963-1185-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

حمایت از مظلوم تکلیف هر مسلمان انقلابی است

مدرس درس خارج حوزه علمیه قم گفت: حکومتی که مردم را سرکوب و عالمشان را زندانی می کند، بدترین نوع حکومت است.

مردم انقلابی و مومن پردیسان امروز پس از اقامه نماز جمعه همراه با مردم سایر شهرهای ایران اسلامی در حمایت از شیخ عیسی قاسم عالم و رهبر انقلابیون بحرین به راهپیمایی پرداختند.

آیت الله احمدی فقیه یزدی در حاشیه این راهپیمایی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه قم عنوان کرد: تظاهر و ظهور دادن هر چیز تکلیف معینی است؛ خداوند متعال در همه امور یک ظاهر و یک باطن دارد و ما با ایمان و اعتقادی که داریم در این راهپیمایی شرکت کرده ایم.  

این مدرس درس خارج حوزه علمیه قم ادامه داد: با شرکت در این راهپیمایی نشان می دهیم امتی انقلابی، مسلمان و حامی عالمی هستیم که در منطقه ای از مظلومین حمایت می کرده است و با این حرکت حمایت خود از مظلوم را اظهار می کنیم.

وی با اشاره به دستگیری شیخ عیسی قاسم به دست ایادی حکام ظالم آل سعود و آل خلیفه با حمایت آمریکا گفت: بدترین نوع حکومت، حکومتی است که مردم را سرکوب و عالمشان را زندانی کند لذا مردم سراسر کشورهای اسلامی  با راهپیمایی و تظاهرات به مقابله با این حرکت آمریکا و استکبار برخاسته اند.

آیت الله احمدی فقیه یزدی در پایان تصریح کرد: ان شاءالله خداوند به زودی با برکت دادن به این حرکات و حمایت های مسلمانان از یکدیگر ریشه ظلم را از بیخ و بن بکند.

 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: