• شنبه ۶ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۶
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 963-1685-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

استاندار قم:براي برگزاري انتخابات سالم از حداكثر ظرفيت هاي دولتي استفاده شد

استاندار قم با اشاره به حضور گسترده مردم در انتخابات گفت: از حداكثر ظرفيت هاي دولتي براي برگزاري انتخابات سالم استفاده شد.
به گزارش ایسنا منطقه قم، سيد مهدي صادقي روز شنبه در جلسه شوراي معاونين و مديران استانداري قم با اشاره به تلاش مسئولان در برگزاري انتخابات رياست جمهوري، افزود: مديران دستگاه هاي دولتي نقش مهمي در برگزاري انتخابات سالم و باشكوه داشتند.
استاندار قم با بيان اينكه بخشي از مطالب گفته شده در رابطه با دولت يازدهم منصفانه نبود، افزود: بعضي فعاليت هاي مغاير با ارزش هاي مورد باور مردم ايران و خدشه به حقوق و اعتقادات مردم بود.
نماينده عالي دولت در استان با اشاره به ضرورت بررسي آسيب هاي روند برگزاري انتخابات خاطرنشان كرد: دولت از حداكثر ظرفيت هاي موجود براي انتخابات پرشور استفاده كرد ، ولي به هر حال برخي مسائل موجب التهاب فضاي اجرايي شد.
وي با بيان اينكه فارغ از نتيجه، به دنبال اجراي قانون و حفظ امانت داري بوديم افزود: اطمينان داريم كه آنچه به عنوان نتيجه ي انتخابات اعلام شد بر اساس خواست مردم بود و تلاش كرديم تا هرگونه شبهه اي را در فضاي تعامل برطرف نماييم.
صادقي در ادامه با اشاره به برگزاري جلسات اقتصاد مقاومتي و تجربيات 4 ساله ي دولت در اين زمينه اظهار داشت: بايستي اشكالات كمتري را در راستاي اجراي اهداف و برنامه ها در دوران پيش رو داشته باشيم.
استاندار قم با تاكيد بر عملگرايي مديران اجرايي و همگرايي با دولت خاطرنشان كرد: نگاه متفاوت مديران هيچ اشكالي از نظر دولت نداشته است، ولي همراهي ايشان با سياست هاي كلان دولت همواره مورد تاكيد بوده است.
وي همچنين استفاده از ظرفيت هاي گردشگري و رشد اشتغال با توجه به نيازهاي بومي استان را ضروري دانست و گفت: مديران اجرايي بايستي براي اجراي سياست هاي اقتصادي با جديت بيشتري تلاش نمايند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: