• چهارشنبه ۱۰ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۹
  • دسته بندی : ورزشي
  • کد خبر : 963-288-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : گفتگو

اولین دوره مسابقات چندجانبه ژیمناستیک جام رمضان برگزار می شود

رئیس هیئت ژیمناستیک استان قم از برگزاری اولین دوره مسابقات چندجانبه ژیمناستیک جام رمضان با حضور بیش از 70 ژیمناستیک کار نوجوان از 3 استان در قم خبر داد.
علیرضا طاهریان در گفتگو با خبرنگار ایسنا از قم، با اشاره به ناکامی ژیمناستیک قم در بحث قهرمانی طی سال های اخیر، عنوان کرد: در راستای رشد و ارتقای سطح ژیمناستیک قم، حسین طاهرخانی سرمربی اسبق تیم ملی چهار جلسه در ماه با حضور در قم بر تمرینات تیم های ژیمناستیک نظارت و هدایت داشت.
رئیس هیئت ژیمناستیک استان قم ادامه داد: به منظور ارزیابی عملکرد و سطح رشد ژیمناستیک، اولین دوره مسابقات چندجانبه جام رمضان در قالب اردوی تدارکاتی با حضور 7 تیم از استان های قم، تهران و البرز در خانه ژیمناستیک قم برگزار می شود.
وی گفت: در این مسابقات 4 تیم از قم، 2 تیم قهرمان آموزشگاه های استان قم و تیم منتخب استان البرز در 6 رده سنی کلاس اول تا ششم، 7سال تا 12 سال رقابت خواهند داشت.
طاهریان با اشاره به حضور بیش از 70 ژیمناستیک کار در اردوی آمادگی و مسابقات چندجانبه جام رمضان، افزود: تیم ها پنج شنبه 11خرداد وارد قم می شوند و شب اول اردوی آمادگی و تمرین مشترک برگزار خواهد شد، سپس از ساعت 9 صبح روز جمعه مسابقات در خانه ژیمناستیک استان قم واقع در شهرک انسجام آغاز می شود.
رئیس هیئت ژیمناستیک استان قم تصریح کرد: در این مسابقات حسین طاهرخانی سرمربی اسبق تیم ملی برکار تیم ها نظارت می کند و داور برتر آموزشگاه های کشور نیز به عنوان سرداور مسابقات جام رمضان در قم حضور دارد.
وی با اشاره به حضور سه ماهه خود بر جایگاه ریاست هیئت ژیمناستیک قم، تصریح کرد: مسابقات چندجانبه ژیمناستیک جام رمضان در راستای برنامه ریزی ها و فعالیت های هیئت در جهت رشد و ارتقای ژیمناستیک و حرکت به سمت جایگاه قهرمانی برگزار می شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: