• پنجشنبه ۱۸ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۸
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 963-2585-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

بیانیه جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در محکومیت حمله تروریستی در تهران

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، با صدور بیانیه ای حمله تروریستی در تهران را محکوم کرد.
به گزارش ایسنا منطقه قم، متن کامل این بیانیه به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم
 اقدامات کور تروریستی در حرم مطهر امام خمینی(ره) و ساختمان اداری مجلس شورای اسلامی که منجر به شهادت و مجروح شدن جمعی از شهروندان عزیز شد باعث تألم وتأثر شدید گردید.
این حرکت بزدلانه تروریستی و هدف قرار دادن مردم بی‌گناه، بار دیگر خط باطل جهالت، حماقت تکفیری را بیش از پیش نمایان ساخت.
تروریست‌هایی که با حقد و کینه کوردلانه، آتش گلوله بر مردم گشودند، دست در دست شیطان بزرگ و ایادی  مرتجع آنها و با مدیریت آشکار بدخواهان نظام اسلامی وارد این بازی کثیف شدند تا به خیال باطل خود در اقتدار و امنیت بی‌بدیل ایران اسلامی خدشه ای وارد کنند، اما این آرزو را برای همیشه به گور خواهند برد.
دشمنان انقلاب اسلامی خواهند دید؛ این اقدامات، ذره‌ای در عزم و اراده پولادین ملت ایران اثر نخواهد گذاشت و پرچم جهاد و مبارزه همچنان برافراشته باقی خواهد ماند.
ملت شهید پرور و مبارز ایران، سالها مرد میدان مبارزه بوده‌اند و خون شهیدان این ملت گواه اقتدار و عظمت حماسه سازان ایران اسلامی است.مردمی که با صبر و مجاهدت خود، تروریسم منافقان ضد خلق را در دهه 60 مهار کرد و منافقین را به خاک مذلت نشاند.
امروز اهمیت حضور مقتدرانه ایران در خط مقاومت و مبارزه در حریم حرم دوباره اثبات شد و برای همه این حقیقت آشکار گردید که مدافعان حرم در پنجه افکنی با تروریست‌ها، صراط مستقیم جهاد را قاطعانه و با صلابت پیموده‌اند و نفس‌های تکفیری‌ها را به شماره انداخته‌اند.
جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ضمن محکوم کردن این اقدام بزدلانه تروریستی با عرض تسلیت به خانواده‌ی شهدای این حادثه و دعا برای سلامتی و بهبودی مجروحان و مصدومان آن، از تمام تلاش‌های نیروهای‌ نظامی، انتظامی و امنیتی تشکر می‌نماید و از خداوند متعال برای این پاسداران امنیت و اقتدار نظام اسلامی، توفیق و نصرت الهی مسئلت می‌نماید.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: