• پنجشنبه ۱۸ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۷:۴۲
  • دسته بندی : فرهنگي و هنري
  • کد خبر : 963-3387-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

رئیس جهاددانشگاهی قم با آیت الله سعیدی دیدار کرد

رئیس جهاددانشگاهی واحد استان قم روز پنجشنبه با حضور در حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه(س) با آیت‎الله سعیدی تولیت حرم کریمه اهل بیت(س) دیدار و گفت وگو کرد.
به گزارش ایسنا منطقه قم، در این دیدار دکتر محمد حیدری رئیس جهاددانشگاهی واحد استان قم با ذکر این مطلب که جهاددانشگاهی نهادی انقلابی است که رسالت‏های بزرگی را به عنوان ماموریت‎های خود در نظر گرفته است، تصریح کرد: جهاددانشگاهی امروزه به عنوان نمادی از حرکت علمی انقلابی کشور که با توان داخلی جوانان دانشگاهی و مومن ومتعهد به دنبال پرکردن خلاهای جدی کشور در عرصه ‏های مختلف است پا به عرصه گذاشته است.
وی افزود: امروز فعالیت‏های عظیمی در عرصه علمی، فرهنگی و آموزشی در جهاددانشگاهی انجام می‏ شود که بسیاری از آنها کشور را در مقابل بسیاری از آسیب‎ها بیمه و ایمن کرده است.
رئیس جهاددانشگاهی واحد استان قم تصریح کرد: جهاددانشگاهی واحد استان قم نیز در راستای رسالت اصلی خود به دنبال رفع نقایص و چالش‏های علمی و درمانی و... کشور است و امروزه نیز توان بسیار بالایی برای رفع این مشکلات در استان از خود بروز داده است که از جمله آنها می‏توان به تلاش گسترده و ثمر بخش در زمینه رفع مشکلات مرتبط به ناباروری اشاره کرد.
حیدری اظهارکرد: با توجه به رسالت‎های جدی فرهنگی جهاددانشگاهی این واحد به منظور رسیدن به این معیارها، متعهد است که از تمام ظرفیت‎های خود برای اعتلای فرهنگ ناب اسلامی و انقلابی استفاده کند و در این عرصه نیازمند مشاوره و ارشادات بزرگانی چون شما(تولیت حرم مطهر) هستیم که با توجه به سوابق فرهنگی گسترده و نگاه نافذی که در این عرصه دارید  می توانید نقشه راه آینده را برای ما در عرصه ماموریت‏های فرهنگی مشخص کنید.
در ادامه آیت‎الله سعیدی امام جمعه قم و تولیت آستان کریمه اهل بیت(س) به تشریح موقعیت امروز کشور به خصوص رسالت‏های بزرگ فرهنگی نهادهای علمی از جمله دانشگاه پرداخت و بر لزوم تعامل بیشتر نهادهای علمی و دانشگاهی با مراکز دینی و حوزوی و داشتن نگاه دقیق و جدی دینی در این عرصه تاکید کرد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: