• شنبه ۲۰ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۰۶:۴۲
  • دسته بندی : فرهنگي و هنري
  • کد خبر : 963-3687-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

نماینده شاهین شهر:تقوا و عمق فکری از ویژگی‎های شهید حجت‎الاسلام تقوی بود

نماینده مجلس شورای اسلامی، تقوا و عمق فکری و روحیه انقلابی را از ویژگی‎های بارز شهید حجت‎الاسلام والمسلمین تقوی ذکر کرد.
به گزارش ایسنا منطقه قم، حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی جمعه شب درمراسم ترحیم حجت‎الاسلام والمسلمین شهید تقوی در قم گفت: حادثه تروریستی تهران یکی از نشانه‎های خباثت دشمنان علیه نظام اسلامی و اسلام اصیل بود.
وی افزود: در آن روز دشمنان به قصد ضربه خبثانه‎ای با کشتار نیروهای محافظ وارد فضای مجلس شدند که خوشبختانه با تلاش ماموران امنیتی آنها گمراه شدند و از صحن علنی به سمت دفاتر نمایندگان که به دستور نیروهای امنیتی بسته شده بود رفتند.
نماینده مردم شاهین شهر بیان کرد: در آن لحظه به حسب دستور امنیتی درب‎های اتاق نمایندگان مجلس شورای اسلامی بسته شده بود و مسئولان دفتر و مشاوران در اتاق‎ حضور داشتند، در این لحظه بود که تروریست‎ها با سلاح کلاشینکف قفل را شکسته ووارد اتاق شدند و حجت الاسلام تقوی را به شهادت رساندند.
وی با اشاره به نحوه شهادت شهید جهادگر حجت‎الاسلام والمسلمین تقوی بیان کرد: مدت زمانی بیش از چند ماهی که در خدمت ایشان در بخش فرهنگی دفتر نمایندگی بودیم، شاهد سجایای اخلاقی و عمق فکری چشمگیری در وجود ایشان بودیم و استفاده بسیاری از شخصیت ایشان بردیم.
حاجی دلیگانی بیان کرد: ایشان دارای شخصیتی آرام، متواضع همراه با روحیه انقلابی، متفکر و دارای عمق فکری خاص و تقوا در عمل و گفتار بودند و امیدواریم که به زودی این خون های پاک به رفع فتنه تکفیر و ایادی استکباری منتج شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: