• شنبه ۲۰ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۰
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 963-2785-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

استاندار قم:

مديران دولتي در حوزه عملكرد با سياست هاي دولت همسو باشند

استاندار قم با اشاره به توجه دولت به ظرفيت هاي كارشناسي نيروي انساني فارغ از گرايشات سياسي گفت: مديران دولتي بايستي در حوزه عملكرد با سياست هاي دولت همسو باشند.
به گزارش ایسنا منطقه قم، سيد مهدي صادقي روز شنبه در جلسه شوراي معاونين استانداري قم ضمن تسليت شهادت تعدادي از هموطنان در حوادث تروريستي مجلس شوراي اسلامي و مرقد امام خميني (ره)، چنين اقداماتي را نتيجه شكست گروه هاي مرتجع تكفيري در رويارويي با نيروهاي نظامي ايران اسلامي در سوريه و عراق دانست.
استاندار قم با اشاره به شهادت مردم بي دفاع در اين حوادث ادامه داد: ترور و كشتار مردم تنها موجب افزايش وحدت و عزم ملت ايران در مقابله با تروريسم خواهد شد.
نماينده عالي دولت در استان در ادامه و با اشاره به توجه دولت تدبير و اميد به سرمايه هاي اجتماعي كشور اظهارکرد: استفاده از ظرفيت هاي كارشناسي نيروي انساني فارغ از سلائق سياسي مسئله اي است كه در اين دولت به صورت عملي  به اثبات رسيده است.
صادقي برگزاري دوره هاي آموزشي مطابق با نيازهاي سازمان ها را ضروري دانست و تصريح كرد: افزايش بهره وري پرسنل دستگاه هاي دولتي بايستي مهمترين هدف  برگزاري دوره هاي آموزشي باشد.
وي همچنين با تاكيد بر همگرايي مديران دستگاه هاي اجرايي با سياست هاي كلان دولت تدبير و اميد ادامه داد: مسئولاني كه در حوزه ي عملكرد مخالف با سياست هاي دولت باشند تغيير خواهند كرد.
نماينده عالي دولت در استان در بخش پاياني سخنان خود به مسئله افزايش گرما در فصل تابستان اشاره كرد و گفت: بايستي كارگروهي جهت تغيير ساعت اداري براي جلوگيري از قطعي برق تشكيل شود.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: