• دوشنبه ۲۲ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۰
  • دسته بندی : فرهنگي و هنري
  • کد خبر : 963-4087-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

اعضای هیئت رئیسه خانه مطبوعات قم انتخاب شدند

اعضای هیئت رئیسه خانه مطبوعات استان قم در اولین جلسه هیئت مدیره این خانه با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان انتخاب شدند.
به گزارش ایسنا منطقه قم، اولین جلسه هیئت مدیره خانه مطبوعات استان قم یکشنبه شب، با حضور سید موسی حسینی کاشانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و تمامی اعضای اصلی و علی البدل هیئت مدیره خانه مطبوعات قم برگزار شد.
در این جلسه پس از تبادل نظر پیرامون مهم‌ترین نیازهای صنفی رسانه‌ها و خبرنگاران استان، انتخابات هیئت رئیسه خانه مطبوعات برگزار شد و مرتضی داستانی به عنوان رئیس هیئت مدیره، سیدعلی بابامیری به عنوان نایب رئیس هیئت مدیره، سعید آقایی به عنوان خزانه‌دار و روح‌الله کریمی به عنوان منشی به اتفاق آرا انتخاب شدند.
همچنین در این جلسه مقرر شد علاوه بر راه‌اندازی کانال تلگرامی و عضویت تمامی اعضای خانه مطبوعات استان به منظور اطلاع‌رسانی برنامه‌ها و فعالیت‌های خانه مطبوعات، پنج کمیته کارشناسی برای پیگیری امور صنفی فعالان رسانه‌ای شامل کمیته‌های مدیران مطبوعات، مدیران خبرگزاری‌ها، مدیران پایگاه‌ها و سایت‌های خبری و تحلیلی، عکاسان و خبرنگاران با حضور فعالان این عرصه تشکیل شود.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم در این جلسه ضمن ابراز خرسندی از مشارکت خوب فعالان رسانه‌ای استان در انتخابات خانه مطبوعات تأکید کرد که برای پیگیری امور صنفی و ارتقای جایگاه رسانه‌ها و خبرنگاران استان از خانه مطبوعات حمایت خواهد کرد.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: