• پنجشنبه ۲۵ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۷
  • دسته بندی : ورزشي
  • کد خبر : 963-388-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

دستگاه های قم برای برگزاری باشکوه مسابقات جام یادگار امام همکاری کنند

 استاندار قم گفت: همه دستگاه های اجرایی استان باید برای برگزاری هرچه باشکوه تر مسابقات بین المللی کشتی فرنگی جام یادگار امام راحل در قم مشارکت کرده و نقش خود را ایفا کنند.
به گزارش ایسنا منطقه قم، سید مهدی صادقی در جلسه شورای ورزش همگانی استان قم در تالار امام جواد (ع) استانداری، با بیان اهمیت برگزاری و میزبانی مجدد مسابقات بین المللی کشتی فرنگی جام یادگار امام (ره) پس از وقفه 5 ساله، گفت: این امر نشان از تلاش مدیران حوزه ورزشی استان دارد.
صادقی با اشاره به رتبه بندی جهانی مسابقات كشتي و اینکه جزء 8 تورنمت مهم دنیا است، افزود:باید از این موقعیت ویژه برای معرفی استان قم به نحو احسن، در ابعاد سیاسی، فرهنگی و اقتصادي استفاده شود.
وی بر ضرورت همکاری همه جانبه دستگاههای اجرایی در برگزاري هرچه بهتر این مسابقات تأکید و اضافه کرد: دستگاههای ذیربط برای بسیج امکانات در راستاي برگزاری این مسابقات اقدام کنند.
صادقی در ادامه اهمیت ورزش در سلامت روحي و جسمي افراد جامعه را مورد توجه قرار داد و افزود: برگزاری رقابت های بین المللی در ایجاد رغبت عمومی به ورزش های قهرمانی نقش مؤثری دارد و استان قم باید تمام تلاش خود را برای میزبانی مناسب در این مسابقات بکار برد.
در این جلسه برگزاری تورنمت بین المللی کشتی فرنگی جام یادگار امام (ره)، همایش تجلیل از قهرمانان ورزشی استان و همایش پیاده روی خانوادگی استان مورد بحث قرار گرفتند.
لازم به ذکر است مسابقات بین المللی کشتی فرنگی جام یادگار امام (ره) از روز جمعه 9 تیر ماه سال جاری با حضور 11 تیم از کشورهای ایتالیا، بلاروس، ترکیه، فنلاند، بلغارستان، صربستان، گرجستان، اوکراین، ارمنستان، قرقیزستان، آذربایجان و 5 تیم از ایران و یک تیم از استان قم برگزار خواهد شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: