• جمعه ۲۶ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۰
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 963-984-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

استاندار قم:تقويت كشاورزي و دامپروري از مصاديق اقتصاد مقاومتي است

استاندارقم با بیان این که تقویت کشاورزی و دامپروری ازمصادیق اقتصاد مقاومتی است، گفت: حمایت از کشاورزان برای تغییر الگوی کشت و افزایش بهره وری از جمله برنامه های دولت تدبیر و امید است.
به گزارش ایسنا منطقه قم، سید مهدی صادقی درحاشیه بازدیدازطرح های موفق بخش کشاورزی و دامپروری که به مناسبت هفته جهاد کشاورزی صورت گرفت، با اشاره به تامین نیازهای مردم توسط جهادگران حوزه کشاورزی، افزود: مسئولان و مدیران دولتی نیز باید همت و غیرت لازم برای حمایت از این عزیزان را داشته باشند.
وی با بیان این که تقویت کشاورزی و دامپروری از مصادیق تلاش برای تحقق اقتصاد مقاومتی است، گفت: حمایت از کشاورزان برای تغییر الگوی کشت و افزایش بهره وری از جمله برنامه هایی است که در دولت تدبیر و امید با جدیت پیگیری شده است.
وی بوروکراسی اداری درزمینه حل مشکلات شهروندان را مورد توجه قرارداد وگفت:دولت با انتخاب مدیران شایسته ولایق بهترین حمایت ها را از شهروندان می تواند داشته باشد.
استاندار قم با قدردانی از جدیت مجموعه جهاد کشاورزی در راستای حل مشکلات کشاورزان گفت: هرجا ببینیم متولیان نسبت به وظایف خود کوتاهی و قصور دارند ، افرادی که منافع عمومی را بر منافع فردی ترجیح می دهند را جایگزین خواهیم نمود.
صادقی بیان کرد: فعالیت درحوزه کشاورزی و دامپروی کار بسیار سختی است و مشکلات کمبود آب و بیماری های دامی بر مشکلات فعالان در این حوزه افزوده است.
استاندارقم از واحدهای تولید کود زیستی، مرغداری، مزرعه پسته ومجموعه دامداری و تولید محصولات لبنی به مدت سه ساعت بازدید، و ضمن دریافت مشکلات برخی نمایندگان کشاورزان استان قم، دستورات لازم برای حمایت از آنان صادر کرد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: