• دوشنبه ۲۹ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 963-14214-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

دادستان عمومی و انقلاب :

برخورد قاطع دستگاه قضایی با متهمان غرق شدن کودک8 ساله

 دادستان عمومی و انقلاب قم گفت: دستگاه قضایی با متهمان حادثه غرق شدن کودک 8 ساله برخورد قاطعانه داشت و در این راستا 2 تن از متهمان بازداشت و روانه زندان شدند.
به گزارش ایسنا منطقه قم، مهدی کاهه با اعلام این خبر افزود: مجموعه استخری که کودک درآن غرق شده پلمپ شده و جزئیات بیشتر این حادثه در دست بررسی است.
وی اضافه کرد: چنانچه مشخص شود افراد دیگری در این راستا مرتکب تقصیر شده و نظامات را رعایت نکرده اند، طبق موازین قانونی با آن ها برخورد خواهد شد.
در تاریخ 21 خردادماه جاری، کودک 8 ساله ای به نام «محمد صادق». ع، برای شرکت در کلاس های آموزش شنا در مجموعه استخرهای شهر قم واقع در منطقه پردیسان، بر اثر کوتاهی و بی مبالاتی مربی و نجات غریق، دچار غرق شدگی می شود؛ این کودک پس از انتقال به بیمارستان به کما می رود، متاسفانه اقدامات پزشکی نتیجه ای در بر نداشت و کودک مذکور پس از چند روز فوت می کند.
دادستان قم در بخش دیگری از سخنان خود بیان کرد: 9 تن از متهمان مربوط به پرونده نزاع دسته جمعی خانوادگی در منطقه قلعه کامکار قم بازداشت شدند.
کاهه افزود: تحقیقات برای مشخص شدن ابعاد کلی و نهایی این پرونده ادامه دارد و اکنون آرامش به منطقه مذکور بازگشته است.
در جریان درگیری خیابان 16 متری شهید غفاری که در تاریخ 21 خردادماه جاری میان 2 همسایه با سلاح سرد رخ داد، یک تن فوت کرد و پنج تن مصدوم شدند که یکی از مصدومان به دلیل شدت جراحات به تهران منتقل شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: