• دوشنبه ۲۹ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۰
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 963-1084-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

استاندارقم:

قم در بحث انرژي، توريسم و مباحث عمراني از ظرفيت هاي ويژه اي برخوردار است

استاندار قم،گفت: در بحث انرژي، توريسم و مباحث عمراني از ظرفيت هاي ويژه اي براي سرمايه گذاري برخوردار هستيم.
به گزارش ایسنا منطقه قم، سيد مهدي صادقي در نشست مشترك مديران استان قم با تعدادي از سرمايه گذاران چيني طي سخناني با اشاره به روابط بسيار خوب بين دو كشور ايران و چين افزود: اميدواريم اين روابط به مبادلات تجاري بين دو استان قم و نينگ شيا منجر شود.
استاندار قم با اشاره به شرايط جغرافيايي استان قم افزود: در بحث انرژي، توريسم و مباحث عمراني از ظرفيت هاي ويژه اي براي سرمايه گذاري برخوردار هستيم.
وي با اشاره به موقعيت صنعتي استان قم و وجود شهرك هاي صنعتي و منطقه آزاد سلفچگان خاطرنشان كرد: برگزاري جلسات تخصصي مشترك با مديران اقتصادي استان قم مي تواند به شناخت ظرفيت ها و عقد قراردادهاي همكاري منتهي شود.

استاندار قم تاکید کرد: بدون شک ایجاد رابطه قویتر و سرمایه گذاری هایی که می تواند طرف چینی در این استان داشته باشد می تواند نتایج خوبی را برای قم و نین شیا در پی داشته باشد.
صادقی با اشاره به خواهرخواندگی قم و استان لین شیای چین در 2 سال گذشته گفت: با امضای این تفاهم نامه بستر مناسبی برای افزایش تبادل فرهنگی، اقتصادی و گردشگری میان قم و لین شیا ایجاد شده که امیدواریم این همکاری ها نیز میان قم نین شیای فراهم شود.ر
شايان ذكر است اين گروه سرمايه گذاري از استان نينگ شياي چين به منظور آشنايي با ظرفيت ها و بسترهاي سرمايه گذاري به استان قم سفر كرده اند.
استان نينگ شيا در شمال غرب چين واقع شده است و با مساحت 66000 كيلومتر مربع داراي جمعيت بيش از شش ميليون نفر است.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: