• دوشنبه ۲۹ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۲
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 963-14514-5
  • خبرنگار : 7
  • منبع خبر : گفتگو

نماینده مردم قم در مجلس:

حمله موشکی سپاه به داعش، نشاندهنده اقدام عملی ایران در مقابله با تروریسم است

نماینده مردم قم در مجلس گفت:حمله موشکی سپاه به داعش نشان دهنده اقدام عملی جمهوری اسلامی ایران در مقابله با تروریسم است.

احمد امیرآبادی فراهانی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه قم، با اشاره به اقدام غیرتمندانه سپاه عنوان کرد: در حمله موشکی روز گذشته، داعش سیلی محکمی از سپاه خورد.

عضو هیئت رئیسه مجلس تصریح کرد: ما در مقابله با تروریسم و حامیان آن مماشاتی نداریم و در انتظار تصمیمات نهادهای بین المللی نمی مانیم امید است حمله های موشکی سپاه بر علیه داعش تداوم داشته باشد.

امیرآبادی فراهانی بیان کرد:افرادی که با اقدامات تروریستی و یا حمایت از تروریست بخواهند امنیت جمهوری اسلامی و پایتخت آن را به مخاطره بیندازند به شدت مجازات می شوند.

وی اظهار داشت:حرکت سپاه در حمله موشکی پیام مهمی برای داعش و حامیان آن دارد و آن مقابله جدی با هر نوع اقدام تروریستی در کشور است.

نماینده مردم قم در مجلس یادآور شد:سپاه در حمله موشکی پاسخ دندان شکنی به تروریست ها داد و ثابت کرد در هر نقطه از کشور عزیزمان که امنیت به مخاطره بیفتد سکوت نخواهد کرد.

وی گفت:حمله موشکی سپاه،حرکتی هوشمندانه و غیرتمندانه و شجاعانه و قابل تقدیر و پاسخی کوبنده به هجوم تروریست ها به خانه ملت و بارگاه امام خمینی(ره) بود.

امیرآبادی فراهانی ادامه داد:این اقدام بزرگ سپاه قابل مباهات است و نیروهای مسلح پاسخی کوبنده به داعش و حامیان آن دادند که باعث افتخار ملت غیور ایران است.

وی اظهار کرد:نمایندگان ملت در مجلس شورای اسلامی این اقدام سپاه را تقدیر می نمایند و با آغاز جلسات علنی مجلس بیانیه ای را در حمایت از اقدام سپاه به امضاء خواهیم رساند.

نماینده مردم قم در مجلس تصریح کرد:اقدامات تروریستی در هر گوشه ای از جهان محکوم است و سپاه نشان داد تروریسم جرات ارز اندام در ایران اسلامی را ندارد.
 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: