• چهارشنبه ۴ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۴
  • دسته بندی : ورزشي
  • کد خبر : 965-388-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : گفتگو

امروز صورت می گیرد؛

آغاز رقابت‌های بسکتبال قهرماني نوجوانان منطقه يک کشور در قم

مسابقات بسکتبال قهرمانی نوجوانان منطقه یک کشور از ساعت 18 امروز در قم آغاز می شود. 

مرتضی سخایی رئیس هیئت بسکتبال استان قم در گفتگو با خبرنگار ایسنا منطقه قم، عنوان کرد: رقابت‌هاي بسکتبال قهرماني منطقه یک کشور در رده سني نوجوانان از عصر امروز آغاز می شود و تا جمعه ادامه دارد.

رئیس هیئت بسکتبال استان قم با بیان اینکه مسابقات در سالن شهید رضائیان قم برگزار می شود، ادامه داد: استان قم در این رقابت ها میزبان تيم تهران، مازندران و سمنان است.

وی با اشاره به آمادگی تیم بسکتبال نوجوانان قم برای حضور در این رقابت ها گفت: با توجه به اینکه در این گروه تهران قهرمان سال گذشته کشور و مازندران تیمی که همیشه بازیکنان ملی پوش دارد، حضور دارند، تیم قم تمرینات خود را از 2 ماه پیش آغاز کرده بود و از آمادگی خوبی برای حضور در رقابت‌ها برخوردار است.

رئیس هیئت بسکتبال استان قم افزود: بر اساس قرعه کشي رقابت‌ها، چهارشنبه 4 مرداد؛ ساعت 18 تیم های قم و سمنان مقابل یکدیگر قرار می گیرند و  از ساعت 19:30  تهران و مازندران رقابت خود را آغاز می کنند.

سخایی اضافه کرد: پنجشنبه 5 مرداد در دومین روز رقابت ها از ساعت 18 نوجوانان قم برابر تیم مازندران قرار می گیرند و تیم های سمنان و تهران ساعت 19:30 مسابقه می دهند.

وی با بیان اینکه جمعه 6 مرداد روز پایانی رقابت هاست، گفت: در این روز از ساعت 9 مازندران و سمنان رقابت خود را آغاز می کنند و  تیم قم از ساعت 10:30 مقابل تهران قرار می گیرد تا با پایان یافتن مسابقات دو تیم راه یافته به مرحله بعد مسابقات مشخص شوند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: