• سه شنبه ۱۰ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۷
  • دسته بندی : ورزشي
  • کد خبر : 965-1288-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : گفتگو

درجام دهه کرامت صورت میگیرد؛

پیکار دختران جودوکار قم برای حضور در بازی‌های کشوری

رقابت‌های دختران جودوکار قم در رده‌های نوجوانان و جوانان، انتخابی مسابقات کشوری 12 مردادماه در قالب جام دهه کرامت برگزار می شود.

سیما شاهزاده حمزه در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه قم، مسابقات انتخابی نوجوانان و جوانان دختر جودو کار قم جام دهه کرامت در 4 وزن 48، 52، 57 و 63 کیلوگرم برگزار می شود.

نائب رئیس هیئت جودو استان قم ادامه داد: طبق تقویم فدراسیون رقابت های جودوی قهرمانی کشور در رده سنی نوجوانان و جوانان شهریورماه برگزار خواهد شد، بر همین اساس اردوی آمادگی این رده های سنی با پایان ماه مبارک آغاز شد و در مسابقات پیش‌رو نفرات برتر برای اعزام به مسابقات کشوری انتخاب می شوند.

شاهزاده حمزه با بیان اینکه نام نویسی از جودوکاران تا پایان امروز ادامه خواهد داشت، گفت: پیش بینی حضور 60 دختر جودوکار را در این مسابقات داریم.

وی با بیان اینکه 5 باشگاه جودو دختران در شهر قم فعالیت دارند، افزود: درخواست های متعدد تامین مربی برای فعال شدن باشگاه ها داریم که هفته آینده باشگاه منطقه پردیسان فعالیت خود را آغاز می کند؛ با توجه به اینکه این باشگاه ویژه دختران زیر 14 سال و نونهالان است، می تواند گام موثری در کشف استعداد و تربیت نسل آینده جودوی استان داشته باشد.

نائب رئیس هیئت جودو استان قم در پایان عنوان کرد: مسابقات استاني جودو  جام دهه کرامت روز پنجشنبه 12 مردادماه در بخش مبارزه و در رده‌هاي سني نوجوانان و جوانان در سالن جودو مجموعه ورزشي تختي قم برگزار مي‌شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: