• یکشنبه ۵ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 966-1514-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

تاکید مدیر فرهنگی جهاد دانشگاهی قم بر گسترش تعامل با نهادهای حوزوی

در جلسه مشترکی که بین سردبیر خبرگزاری حوزه و مدیر فرهنگی جهاد دانشگاهی قم برگزار شد، طرفین بر لزوم افزایش همکاری‎ها تاکید کردند.
به گزارش ایسنا منطقه قم، علی حسینی، مدیر فرهنگی جهاد دانشگاهی ۵ شهریور در جلسه مشترک با حسن صدرایی عارف، سردبیر خبرگزاری حوزه با اشاره به ظرفیت‎های علمی و تحقیقاتی جهاد دانشگاهی گفت: یکی از رسالت‎های رسانه‎ای جهاددانشگاهی فعالیت دو خبرگزاری ایسنا و ایکنا است؛ ایکنا، در حقیقت تنها خبرگزاری قرآن در سطح جهان است است که به تولید و انتشار اخبار و تبیین مباحث عمیق قرآنی با رویکرد رسانه‎ای به زبان‎های مختلف دنیا می‏ پردازد.
وی افزود: این دیدار می تواند زمینه مشترک بسیار خوبی برای فعالیت‎ بین جهاددانشگاهی و نهاد حوزه‎های علمیه از جمله در عرصه رسانه ای ایجاد کند و تعاملاتی در مورد پیگیری موضوعات خبری و نشست های علمی مشترک صورت گیرد.
حسینی تصریح کرد: ایجاد پرونده‎های مشترک رسانه‎ای و علمی نیز می تواند در دستور کار خبرگزاری‎های ایسنا و ایکنا و مرکز خبر حوزه در مسیر ترویج معارف دینی قرار گیرد.
در این دیدار حسن صدرایی عارف، سردبیر خبرگزاری حوزه نیز به ظرفیت‎های مشترک بین نهادهای رسانه‎ای و فرهنگی و پژوهشی درون نظام اسلامی گفت: خبرگزاری‎های داخلی کشور با حفظ رویکردهای حرفه ای و تخصصی خود می توانند نقاط مشترکی با هم داشته باشند و پیرامون آن به جریان سازی خبری بپردازند.
وی گفت: اگر این تعامل مشترک میان رسانه های مختلف بیشتر شود نفع آن به مجموعه جامعه باز می گردد و مسئولان نیز در پاسخگویی به مطالبات، حساس تر می شوند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: