• سه شنبه ۷ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۳
  • دسته بندی : علمي و آموزشي
  • کد خبر : 966-386-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

معاون دانشگاه علمی کاربردی کشور:

دانشگاه‎های کشور مراقب نفوذ بداخلاقی‎ها باشند

معاون دانشگاه علمی کاربردی کشور، گفت: دانشگاه‎ها باید بر اساس نیازهای کشور و نظام فعالیت کرده و به ارایه توانمندی‎های خود بپردازند وهیچ حریم اخلاقی را نیز در زمینه جذب دانشجو مورد هجمه قرار ندهند.
به گزارش ایسنا منطقه قم، بهزاد بهرامی نسب ظهر امروز در جمع خبرنگاران گفت: دانشگاه جامع علمی کابردی بزرگترین دانشگاه دولتی حضوری کشور است که بیش از 5000 هزار دانشجو در آن فعالیت دارند.
وی افزود: یکی از رسالت‎های این دانشگاه آموزش و تربیت نیروی متخصص کشور و برطرف کردن مشکل اشتغال و کارآفرینی و تربیت نیروی ماهر کشور است و به همین دلیل تنها رشته‎هایی که نیاز آن در کشور وجود دارد در این دانشگاه فعالیت دارند.
وی تصریح کرد: یکی از مهمترین برنامه‎های فرهنگی این دانشگاه می‏توان به جشنواره قرآن و عترت اشاره کرد؛ یکی از مهمترین رسالت‎های این دانشگاه، برگزاری برنامه‏های قرآن محور است.
معاون فرهنگی دانشگاه جامع علمی کابردری کشور یادآورشد: در سالهای اخیر به حسب مشکلاتی که در روند جمعیتی ایجاد شده است شاهد کاهش نرخ دانشجویان در کشور هستیم و به همین سبب همه دانشگاه‎های کشور با کمبود دانشجو مواجه هستند و به همین جهت دانشگاه‎ها سعی می‎کنند دانشجویان بیشتر و با کیفیت‏تری جذب کنند.
وی گفت: در این برهه حساس کشور باید با عمل به منویات مقام معظم رهبری در زمینه اقتصاد مقاومتی با توجه به نیازها و شرح وظایف سازمانی و دانشگاهی فعالیت کرد و امیدورایم رقابتی سالم بر اساس نیازهای کشور شکل گیرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: