• سه شنبه ۷ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۶
  • دسته بندی : علمي و آموزشي
  • کد خبر : 966-486-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

افزایش ۳۳ درصدی متسابقین قرآنی دانشگاه علمی کاربردی کشور

مسئول اجرایی سیزدهمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور از افزایش ۳۳ درصدی حاضران در این جشنواره خبرداد.
به گزارش ایسنا منطقه قم،  محمد حسین رضایی ظهر امروز در جمع خبرنگاران با ذکر این مطلب سیزدهمین جشنوراه قرآن و عترت دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور در قم برگزار می‎شود، گفت: این مسابقات از ۲۶ تا ۲۸ شهریورماه در مجتمع یاوران حضرت مهدی(عج) برگزار می‎شود.
وی افزود: امسال ۱۴ هزار نفر از دانشجویان و اساتید و کارکنان دانشگاه در این مسابقات شرکت کردند که تمام این مراحل در استان قم انجام شد و داوری متمرکز جای داوری غیرهمگون را گرفت.
مسئول اجرایی سیزدهمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور بیان کرد: تمام داوری‎ها در قم انجام شد و مسابقات حفظ به شکل تلفنی انجام شد تا ضمن کاهش هزینه‎ها عدالت در داوری و افزایش سطح کیفی حاضران در مسابقات رعیات شود.
وی گفت: امسال بیش از ۱۱ هزار دانشجو و بیش از سه هزار استاد و مدرس و کارکنان دانشگاه در این مسابقات شرکت دارند که ۳۳ درصد بیشتر از دوره قبلی است.
وی تصریح کرد: امسال این مسابقات با پیام یکی از مراجع عظام تقلید آغاز می‎شود و در مراسم افتتاحیه و اختتامیه نیز علاوه بر حضور یکی از علمای برجسته کشور رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور نیز حضور خواهد داشت.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: