• پنجشنبه ۹ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۳
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 966-1485-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

آیت الله مکارم شیرازی در ديدار با دكتر واعظي:

انتقاد نباید گزنده باشد بلکه باید دوستانه و در راستای کمک به نظام و دولت باشد

آیت الله ناصر مکارم شیرازی با ابراز امیدواری برای توفیق هرچه بیشتر دولت دوازدهم گفت: انتقاد نباید گزنده باشد بلکه باید دوستانه و در راستای کمک به نظام و دولت باشد.
به گزارش ایسنا منطقه قم، این مرجع تقلید دردیدار محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهوری، خواستار تجدید نظر در شیوه پرداخت یارانه ها شد و گفت: یارانه های افراد ثروتمند باید قطع و به مستمندان پرداخت شود و یارانه باید به سمت تولید هدایت شود.
وی درادامه با تقدیر از کاهش سود بانکی خواستار اصلاح نظام بانکی شد گفت: انشاء الله ولت دراین زمینه توفیقات بیشتری را کسب کند.
وی ضمن پاسخ سلام رئیس جمهوری و دعای خیر برای دولت دوازدهم گفت: رئیس جمهوری باید حمایت شود چون منتخب مردم و تنفیذ شده توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی می باشد.
وی اظهار داشت: من در عمل از دولت حمایت خواهم کرد و در صورت نیاز تذکرات لازم را به دولتمردان ارائه می کنم .
وی درادامه به اهمیت همراهی و هماهنگی سران سه قوه برای رفع مشکلات مردم اشاره کرد و گفت: دراین رابطه نیازمند آن هستیم که نظام بانکی کشور اصلاح شود.
وی همچنین به ساماندهی هرچه بیشتر مساله مالیات و جلوگیری جدی از قاچاق کالا به کشور اشاره کرد و گفت: بی توجهی به این مسائل سد راه گسترش مسائل اقتصادی درکشور است.
محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهوری نیز دراین دیدار سیاست دولت دوازدهم را واگذاری کارها به مردم ذکر کرد و گفت: ما در دولت تلاش داریم که از انتقادهای سازنده همچون گذشته استقبال کنیم.
وی آرامش در کشور را مورد توجه قرار داد و گفت:تمام قوا و نیروهای مسلح به دنبال آرامش و آسایش در کشور هستند و وحدت داخل کشور موجب اقتدار نظام شده است.
وی افزود: این وحدت و هماهنگی باعث شده که اهداف مغرضانه دشمنان اسلام برای ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی به نتیجه نرسد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: