• پنجشنبه ۹ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۹
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 966-1684-5
  • خبرنگار : 7
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

استاندار قم خواستار شد:

توجه ويژه هيئت دولت به ظرفيت هاي فرهنگي استان قم

استاندار قم خواستار توجه ويژه هيئت دولت به ظرفيت هاي فرهنگي استان قم شد و گفت: اميدواريم در برنامه ريزي هاي اعضاي هيئت دولت اين مسئله به خوبي تبيين شود.
به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه قم، سید مهدی صادقی روز پنجشنبه در چهارمین جلسه شورای اداری استان قم در تالار معصوميه فرمانداری قم، بحث فرهنگ در استان قم را مورد توجه قرار داد و با اشاره به برنامه هاي 4 گانه دولت دوازدهم و حضور دكتر صالحي به عنوان وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي گفت: اميدواريم نقش قم در اين زمينه پررنگ تر از گذشته باشد.
وی عنوان کرد:در حوزه های فرهنگی نیز موفقیت های خوبی حاصل شد ضمن اینکه برنامه هایی در دست اقدام است امیدواریم در دوره جدید وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از ظرفیت های فرهنگی شهر کریمه اهل بیت(ع) استفاده شود.
صادقی خاطرنشان کرد:حضور افراد خیر در قم امکانات خوبی را در اختیار مردم قرار داده است که در حوزه آموزش و سلامت به نتایج مثبتی دست یافته ایم.
وی تاکید کرد:با استقرار کابینه انتظار می رود برنامه های دولت به بهترین نحو در جهت توسعه و عمران دنبال شود هر چند از ظرفیت و پتانسیل مردم نیز می توان در تحقق اهداف بهره گرفت.
وی با اشاره به آمار تغيير الگوي كشت و آبياري قطره اي در استان قم خاطرنشان كرد: طي دوسال گذشته 180 ميليون متر مكعب صرفه جويي داشته ايم و با وجود تحقق اين مهم به افزايش 50 هزار تني محصولات كشاورزي كه نتيجه استفاده صحيح از فناوري و افزايش بهره وري است دست يافته ايم.
وی اظهار داشت:خوشبختانه در زمینه اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی با توجه به وجود تعامل و همدلی مسئولان گام های بلندی برداشته شده است.
صادقی بیان کرد:در این راستا تشکیل ستاد و دبیرخانه اقتصاد مقاومتی نتایج مطلوبی به دست آمد اما باید در میان مردم نیز زوایای اقتصاد مقاومتی تبیین شود تا بتوان با استفاده از سیاست های اقتصاد مقاومتی مشکلات را رفع کرد.
وی خاطرنشان کرد:تشکیل ستاد اقتصاد مقاومتی موجب تحقق برنامه های خوبی در بهبود زیرساختهای توسعه ای شد و دستاوردهای خوبی را از نظر اقتصادی و عمرانی در قم شاهد بودیم.
استاندار قم گفت:همچنین در طول این چند سال در دولت یازدهم اقدامات خوبی در سایه مشی اعتدالی مسئولان به سرانجام رسید و امید است این شرایط تداوم داشته باشد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: