• پنجشنبه ۱۶ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 966-6014-5
  • خبرنگار : 7
  • منبع خبر : گفتگو

اجرای طرح ترخیص موتور سیکلت در قم

رئیس آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس قم گفت:در دهه ولایت طرح ترخیص موتور سیکلت در قم از از ۱۵ شهریوربه مدت ده روز در حال اجرا می باشد.

سروان رضا پارسا در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه قم، با اعلام این خبر  افزود:موتورسیکلت ها در صورتی که به هر علتی به غیر از دستور قضایی در پارکینگ توقیف باشد شامل این طرح می شوند.

وی اظهار داشت:اگر راننده موتورسیکلت گواهینامه موتور داشته باشد با مراجعه به واحد ترخیص با به همراه داشتن اصل قبض توقیف و گواهینامه بدون پرداخت خلافی و نداشتن بیمه نامه میتواند نسبت به ترخیص اقدام کند.

پارسا خاطرنشان کرد:مراجعه کنندگان در صورت نداشتن گواهینامه بایستی با مراجعه به آموزشگاه های رانندگی موتور سیکلت نسبت به ثبت نام اولیه اقدام نمایند.

وی ادامه داد:همچنین صاحبان موتورسیکلت های توقیفی علاوه بر مدارک اعلامی به واحد ترخیص مراجعه و بدون داشتن بیمه نامه و پرداخت خلافی این وسایل نقلیه را ترخیص نمایند.

رئیس آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس قم متذکر شد:مدارک مورد نیاز برای ترخیص موتورسیکلت ها کارت یا سند وسیله نقلیه و اصل قبض توقیفی یا رسید پارکینگ می باشد.

وی گفت: اتباع خارجی در قم برای ترخیص موتورسیکلت ها بایستی علاوه بر ثبت نام در آموزشگاه به پلیس اتباع مراجعه و نامه تاییدیه از آنجا دریافت نمایند و با داشتن اصل قبض توقیفی و کارت شناسایی معتبر و داشتن مدارک اعلام جهت ترخیص اقدام نمایند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: