• یکشنبه ۱۹ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۲
  • دسته بندی : فرهنگي و هنري
  • کد خبر : 966-5987-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

آغاز طرح دیدار از 199 والدین معظم سالمند شهدا در قم

طرح دیدار از 199والدین معظم شهید سالمند ،‌ 90 سال وبالاتر با حضور خادمان به شهدا در قم آغاز شد .

به گزارش ایسنا منطقه قم،‌ دیدار و تکریم از خانواده معظم شهدای سالمند 90 ساله و بالاتر به منظور تجلیل از مقام شامخ خانواده معظم شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و دیدار از همه والدین شهدای با کهولت سن همزمان با عید سعید غدیر و با حضور مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران استان در منزل دو خانواده شهید  آغاز شد.

سردارسید جواد هاشمی در دیدار با والدین معظم شهیدان محمد محمدی و رشید نجفی گفت: والدین معظم شهدا سرمایه های عظیم انسانی برای جامعه اسلامی هستند، ایشان سراسر عمر شریف خود را صرف تربیت انسانهای آزاده نمودندو بر این شهادتها افتخار کردند و در پای ارزشها ایستاده اند.

وی ادامه داد: دیدار از عزیزانی که همه عمر را در راه حفظ دین و ارزشهای اسلامی گذراندند و امروز با وجود کهولت سن همچنان راست قامت بر آرمانهای شهدا ایستاده اند، مایه مباهات نظام اسلامی و دلگرمی مسوولان می باشد.

در این دیدار والدین90ساله شهیدان محمدی و نجفی نیز ضمن پاسداشت یاد و خاطره شهدا تاکید کردند: این شهادتها مایه افتخار ماست و ما به شهادت فرزندمان در راه اسلام افتخار می کنیم.

طرح دیدار از 199 والدین معظم سالمند شهدای قم  از عید سعید غدیر آغاز شده و تا پایان شهریور ماه با حضور 30 تیم به انجام می رسد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: