• سه شنبه ۲۱ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۱۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 966-6914-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

کشف سه محموله قاچاق به ارزش 19 میلیارد ریال در قم

جانشین فرماندهی انتظامی استان قم گفت: سه محموله قاچاق به ارزش 19 میلیارد ریال در قم کشف شد.
به گزارش ایسنا منطقه قم، سرهنگ صیاد درویشی با اعلام این خبر اظهار کرد: در راستای اجرای فرامین فرمانده معظم کل قوا در ارتباط با برخورد جدی با مفسدان اقتصادی و قاچاقچیان کالا، قرارگاهی بدین منظور در استان قم در بخش های اطلاعاتی، عملیاتی و راهور تشکیل شد.
وی افزود: در این رابطه ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا پلیس آگاهی استان قم با اجرای طرحی در یکی از محورهای مواصلاتی سه دستگاه خودروی تریلی حامل کالای قاچاق را که از استان های جنوبی به مقصد تهران در حرکت بودند، متوقف کردند.
وی با اعلام این که پس از توقیف اولین خودرو با محموله اسکیت و اسکوتر قاچاق، راننده و سرنشین خودرو دستگیر شدند، ارزش بار قاچاق را بیش از پنج میلیارد ریال اعلام و اظهار کرد: خودروی دوم حامل 308 کارتن لوازم التحریر به وزن 10 تُن و ارزش هفت میلیارد ریال بود که توقیف و دو تَن در این رابطه دستگیر شدند.
درویشی افزود: خودروی سوم نیز حامل بیش از یک هزار کارتن شش تایی سِت ظروف آشپزخانه بود که با توقیف و دستگیری سه تَن در این رابطه؛ کارشناسان ارزش محموله را بیش از هفت میلیارد ریال برآورد کردند.
جانشین فرماندهی انتظامی استان قم با اشاره به چندین کشفیات کالای قاچاق در هفته گذشته ارزش مجموع کشفیات اخیر مکشوفه را بیش از 20 میلیارد ریال عنوان کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: